Ana Sayfa / Klima / Acarkent Klima Servis
Acarkent Klima Teknik Servis

Acarkent Klima Servis

Acarkent Klima Servis

Her geçen gün teknoloji yeni bir bilgi ve yeni bir buluşla karşımıza çıkmaktadır. Teknolojinin bize sağladığı fayda saymakla bitmez. Buna en güzel örneklerden biride iklimlendirme ve havalandırma sistemleridir. Markası ne olursa olsun aldığımız verim çok önemlidir. Acarkent Klima Servis sizlerin kullanmakta olduğunuz Daikin, Beko, Arçelik, Bosch, Siemens, Toshiba ve Mitsubishi markalı ısıtma ve soğutma sistemlerinde sizlere bakım ve onarım hizmet sunmaktadır.

Acarkent Klima Teknik Servis Daikin, Beko, Arçelik, Bosch, Siemens, Toshiba ve Mitsubishi marka ve modellerde klima genel bakımı, klima montaj ve demontaj yapmaktadır. Klima kart tamiri ya da değişimi yapılmaktadır. Arıza tespiti ve arzuya göre onarımı yapılmaktadır. Gaz kaçağı tespiti, gaz dolum ve gaz şarjı yapılmaktadır. Yedek parça satış hizmeti sunmaktadır. Sizlere 7/24 hizmet sunmakta sizleri bekletmeden çözümler sunmaktadır.

Acarkent Klima Teknik Servis vermiş olduğu hizmette İşçilikte ve parça değişimlerinde sizlere 1 yıl hizmet garantisi sunmaktadır.

Klima kullanıcılarından sadece istenen iki haftada bir klimanızın hava filtre ünitesini temizlemektir.

Üretici firma başka bir şekilde önermediyse şu şekilde temizleyebilirsiniz.

Filtre yıkanırken kesinlikle kimyasal maddeleri kullanılmayın. Filtrenizi 40 °C’den düşük su ile yıkanmalıdır. Bezle kurulamayın. Filtreler, direkt güneş de kurumaya bırakılmamalıdır. Bu durumda da filtre lifleri zarar görebilir. İç ünite dış aksamı da elektrik süpürgesiyle tozları alındıktan sonra hafif nemli bezle silinerek kuru bezle kurulanmalıdır.

Daha Fazla bilgi için bizi arayın

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28

 

İlginizi çekebilir

Kartal Klima

Kartal Klima Servis

Kartal Klima Teknik Bakım Merkezi Kartal Klima servisi Akyol Klima’nın uzun yıllar ısıtma ve soğutma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.