Ana Sayfa / Arçelik Klima / Acıbadem Arçelik Klima Servis
Acıbadem Arçelik Klima

Acıbadem Arçelik Klima Servis

Acıbadem Arçelik Klima Teknik Servisi

Teknolojiyle birlikte klimalarda birçok ivme kazanıp farklılaşmış ve yenilenmiştir.  Acıbadem Arçelik Klima Teknik Servisi sizlere elinizde var olan ve halen kullanmakta olduğunuz klimalarda bakım, onarım, arıza tespiti, genel bakım, periyodik bakımlar, klima kart değişimleri veya tamiri gibi birçok konuda sizlere hizmet vermektedir.

Acıbadem Arçelik Klima Teknik Servisi kullanmakta olduğunuz klimaların hava filtre bakımının ne kadar önemli olduğunu sizlere şu şekilde açıklamaktadır. Temizlenmiş ve bakımı yapılmış hava filtreleri enerji tüketiminde tasarruf sağlar ve zaman içerisinde oluşabilecek arızaların pahalı onarımı ya da değiştirilmesi gibi konuda sizlere kolaylık sağlayarak arızaların önüne geçer. Klimanın daha verimli çalışmasına imkân sağlar. Ayrıca, temiz bir filtre evinizin hava kalitesinin iyileştirilmesi yoluyla temiz bir yaşam ortamı teşvik etmektedir.

Çok yoğun kullandığımız aylarda ayda en az 2 kez bakım yapılmalıdır.

Acıbadem Arçelik Klima Teknik Servisi Mevcut ortak filtre seçenekleri şunlardır:

  • Tek kullanımlık filtreler: Bu filtreler biraz pahalı ve bunun yanı sıra yalnızca büyük toz partiküllerini önlemek geliştirilmiştir. Çok az etkileri vardır. Ancak, bu tür filtrelerden polen ve küf gibi ufak parçacıkları direkt olarak geçirebilir.
  • Yıkanabilir “elektrostatik” filtrelerin toz, kir ve diğer maddeleri çeken bir statik yük var. Bu filtreler biraz atılabilir daha etkili ancak yine de ufak parçacıklar bloke etmeyin.
  • fileli “alerji” filtreler tuzak için çok yoğun örgü malzeme kullanımı ve polen ve aynısı büyük alerjenleri ortadan kaldırmak kalıp-en 35 ila% 50 verimlidir.
  • Elektronik hava temizleyicileri ufak parçacıkların% 94 oranında yukarıya ve havadaki virüslerin% 80 kadar aşağı yukarı bütün polen ve küf sporları ortadan kirletici partiküller, “magnetizes” diye bir iyonize elektrik alanı oluşturur.
  • HEPA fırın filtreleri “altın standart” dir. Bu filtreler temiz hava hayati olduğu üretim hastaneler ve elektronik gibi ticari programlarda kullanılır.

Acıbadem Arçelik Klima Teknik Servisini klima bakımı ve onarımı konusu ile ilgili her zaman arayabilirisiniz.

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28

 

İlginizi çekebilir

Kalamış Arçelik Klima

Kalamış Arçelik Klima Servis

Kalamış Arçelik Klima Teknik Servis Kalamış Arçelik Klima Teknik Servis olarak sizlere uzmanların İklimlendirme ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.