Ana Sayfa / Klima / Gebze Klima Servis
Akyol Gebze Klima Servisi

Gebze Klima Servis

Akyol Gebze Klima Servisi

Teknoloji artık hayatımızın her alanında var olmaktadır. Teknolojinin hayatımıza girmesiyle birlikte de yenilik, kolaylık, rahat yaşam imkânı bulmaktayız. Mevsimsel olarak baktığımızda da özellikle yaz aylarında Klimalar en iyi kurtarıcılarımız olmaktadır. Yazın o bunaltıcı sıcağında en iyi limanlardır klimalar. Fakat bu teknoloji harikalarının da bizim bakım ve onarımımıza ihtiyacı vardır.  Akyol Gebze Klima Servisi olarak bizler siz Gebze sakinlerinin klima sistemlerinde yapılması gereken tüm hizmetleri sizlere sunuyoruz. Sizlere bir telefon kadar uzağız.

Akyol Gebze Klima Servisi sizlere mobil ağ sistemiyle 7 gün 24 saat boyu hizmet vermektedir. Sizlere vermiş olduğumu randevu gün ve saatinde kapınızı çalmaktayız. Firmamız bünyesinde çalışmakta olan uzman kadromuzla sizlere en iyi hizmet garantisi sunuyoruz. Siz Gebze sakinlerinin memnuniyeti bizim için önemli. Gebze de siz müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmet işçilik ve parça değişimlerinde 1 yıl boyunca garantimiz altındasınız.

Klima servisi olarak Bakımını yaptığımız klima markaları Arçelik, Beko, Bosch, Siemens, Daiken, Mitsubishi ve Toshiba marka ve modellerde Bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Akyol Gebze Klima Servis olarak sunduğumuz hizmetler;

Firmamız Klima servisi, Klima bakımı, Klima montajı, Klima Sökme-Takma, Klima arızası, Klima Yer Değişimi, Klima parçaları satışı, teknik destek, Klima, tamir, bakım teknik servis hizmetleri vermektedir.

Daha fazla bilgi için bizi arayın.

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28

 

İlginizi çekebilir

Kartal Klima

Kartal Klima Servis

Kartal Klima Teknik Bakım Merkezi Kartal Klima servisi Akyol Klima’nın uzun yıllar ısıtma ve soğutma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.