Ana Sayfa / Klima / Feneryolu Klima Servis
Akyol klima Feneryolu

Feneryolu Klima Servis

Akyol Klima Feneryolu Semtinde

Akyol klima Feneryolu teknik destek servisi olarak siz Feneryolu sakinlerinin semtinde Mobil ağ sistemiyle sizlere 7/24 servis hizmeti sunmaktadır. Yıllardır siz Feneryolu sakinlerine ısıtma ve soğutma sistemlerinden Arçelik, Daiken, Beko, Bosch, Toshiba, Mitsubishi, Siemens gibi ürünlerin tüm modellerinde hizmet verdik ve sizden almış olduğumuz enerjiyle de vermeye de devam edeceğiz.

Sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz de eğitimli ve tecrübeli teknisyenlerimiz ile sizlerin kapısına gelmekteyiz. Sizlerin birçok uğraş verip araştırarak almış olduğumuz klimanız bizim için değerli bunun içindir ki sizlere vermiş olduğumuz her hizmette 1 yıl işçilik garantisi sunmaktayız. Ayrıca cihazınızda oluşan arızalarda parça değişimi olmuşsa eğer bununda 1 yıl garantisini sizlere sunmaktayız.

Akyol Klima Feneryolu teknik servis olarak cihazınızın da bir takım ihtiyaçları olduğunu sizlere hatırlatmak istiyoruz. Bunlar neler mi? Siz Fenerbahçe sakinleri olarak her mevsim cihazınızı kullanıyorsanız sene de 2 kere olmak üzere yaz başlangıcı ve kış başlangıcı şeklinde yetkili servis bakımını yaptırmalısınız. Ayrıca cihazınızın marka ve modeline göre ay içerisinde yapılası gereken fitler temizliği bulunmaktadır. Bunları ihmal etmemelisiniz. Gerekli Bilgi için ister sitemizden isterseniz de çağrı merkezimizden bilgi alabilirsiniz.

Hava Filtresi Nasıl Temizlenir? Linkinden Öğrenebilirsiniz

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28

İlginizi çekebilir

Kartal Klima

Kartal Klima Servis

Kartal Klima Teknik Bakım Merkezi Kartal Klima servisi Akyol Klima’nın uzun yıllar ısıtma ve soğutma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.