Ana Sayfa / Klima / Akyol Kurtköy Klima Servis
Kurtköy Klima Servis

Akyol Kurtköy Klima Servis

Akyol Kurtköy Klima Servis

Teknoloji her geçen gün hayatımıza yeni yenilik ve rahat bir yaşam alanı sunmaktadır. Bunlardan biride Isıtma, soğutma ve havalandırma sistemleridir. Özellikle yaz sıcaklarının artığı ve kış soğuklarının vurduğu dönemlerde baş tacı ettiğimiz klimaların bakımları da çok önemlidir. Gerek sağlığımız açısından gerekse enerji tasarrufu bakımından ihmal edilmemesi gereken bir konudur klima bakımı.  Isıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri olarak Akyol Kurtköy Klima Servis sizlerin daha sağlıklı hava soluması ve enerji tasarrufu yapabilmeniz için klima bakım ve onarım hizmeti sunmaktadır.

Klima servisi olarak Bakımını yaptığımız klima markaları Arçelik, Beko, Bosch, Siemens, Daiken, Mitsubishi ve Toshiba marka ve modellerde Bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Akyol Kurtköy Klima Servisi 20 yılı aşkın bir süredir Isıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri alanında eğitim almış ve gelişen teknoloji takip eden uzman teknisyen kadrosu ile siz Kurtköy sakinlerine hizmet vermektedir.

Akyol Kurtköy Klima Servis olarak sunduğumuz hizmetler;

Firmamız Klima servisi, Klima bakımı, Klima montajı, Klima Sökme-Takma, Klima arızası, Klima Yer Değişimi, Klima parçaları satışı, teknik destek, Klima, tamir, bakım teknik servis hizmetleri vermektedir.

Firmamız Klima Servisi olarak kullanmakta olduğunuz klimanızda daha maliyetli ve sıkıntılı bir süreç yaşamak istemiyorsanız  klimanızın bakımını ihmal etmemenizi önerir.

Klima bakımı ile ilgili konuyu sitemizde klima bakımı konulu linkte bulabilirsiniz.

Sizlere sunmuş olduğumuz hizmette 1 yıl işçilik ve orijinal parça değişim garantisi vardır.

İrtibat numarası:

Daha geniş bilgi için bizimle iletişime geçiniz. bizi arayın Telefon: 0542412628 veya 0216 305 4124

İlginizi çekebilir

Kartal Klima

Kartal Klima Servis

Kartal Klima Teknik Bakım Merkezi Kartal Klima servisi Akyol Klima’nın uzun yıllar ısıtma ve soğutma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.