Ana Sayfa / Klima / Akyol Pendik Klima Servis
Pendik Klima

Akyol Pendik Klima Servis

Akyol Pendik Klima Servis

Teknolojiyle birlikte hayatımız birçok şey değişti. Bunlardan biri de sıcak yaz aylarında kullandığımız ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemleridir. Akyol Pendik Klima Servis olarak, siz Pendik sakinlerinin 20 yılı aşkın bir süredir Klima Sistemleriyle ilgili her konuda yardımcı olduk ve olmaya devam ediyoruz. Akyol Klima Uzman teknik kadrosuyla sizlere 7 gün 24 saat mobil ağ sistemiyle sizlere hizmet vermektedir.

Akyol Pendik Klima Servis kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Bosch, Daiken, Mitsubishi, Siemens, Toshiba marka klimalarda ve tüm modellerinde bakım ve onarım hizmeti sunmaktadır. Firmamız sizlere verdiği hizmetlerde işçilik ve parça değişimlerde 1 yıl garanti vermektedir. Parça değişimlerinde kullanmış olduğumuz tüm ürünler kullanmakta olduğumuz markanın orijinal parçasıdır.

Klima Bakımı Neden gereklidir?

Kullanmakta olduğunuz klimanızı tüm üretici firmalar kulamın şekline göre yılda 1 yada 2 kere genel bir bakım yapılmasını önermektedir. Bakımı yapılan cihazınızın performansı artar, enerji sarfiyatı azalır, sağlıklı bir hava solumanıza yardımcı olur ve cihazınızın daha uzun bir ömürle size hizmet sunmasına yardımcı olursunuz. Bakımı yapılmayan klimalar ummadığınız bir anda arıza verip sizlere daha maliyetli sıkıntılar ortaya çıkartabilir.

Akyol Pendik Klima Servisin sizlere sunmuş olduğu hizmetler; Klima genel bakım, onarım, teknik arıza tespiti, montaj, demontaj, gaz ölçüm, gaz dolumu, gaz şarjı, klima kart tamiri ve değişimi yapmaktadır.

Daha geniş bilgi için bizimle iletişime geçiniz. bizi arayın Telefon: 0542412628 veya 0216 305 4124

 

 

İlginizi çekebilir

Kartal Klima

Kartal Klima Servis

Kartal Klima Teknik Bakım Merkezi Kartal Klima servisi Akyol Klima’nın uzun yıllar ısıtma ve soğutma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.