Ana Sayfa / Klima / Altunizade Klima Servis
Altunizade Klima

Altunizade Klima Servis

Altunizade Klima Teknik Servisi

Rahat ve Konforlu bir yaz denince aklımıza ilk gelen tatil ve serin ferah bir ortamdır. Tatile gitsek de, gitme sekte yinede aranan cihazlardır klimalardır. Klimalar yaz aylarında vazgeçilmezimiz olmaktadır. Doğru kullanılan klima gerçekten hayatımın stresini alır ve rahat ettirir. Klimanızı her ne kadar doğru kullansanız da bazen bazı şeyleri atlarız. Bunlar hava filtre temizliği ve periyodik bakımlarıdır. Hava filtre bakımları çok basittir bunu evde kendiniz yapabilirsiniz. Fakat Klima periyodik bakımları zordur ve uzman eller tarafından yapılması gerekmektedir. Altunizade Klima Bakım Merkezi olarak biz sizlerin Beko, Bosch, Daikin, Mitsubishi, Siemens, Toshiba,Arçelik Marka klima bakım ve onarım işlerinizi yapmaktayız.

Pek çok kişi klima almadan evvel Klima Hakkında Tavsiyeler almanız daha doğru seçimler yapabilmeniz açısından olduğu kadar klimaların daha verimli şekilde kullanılabilmesi ve daha uzun süreli kullanım sunabilmesi bakımından da önemlidir.

Klimalar elektrikle çalışan cihazlar olduğundan dolayı klima alacağınız zaman alacağınız klimanın elektrik tesisatınızı çökertmeyecek özelliklere sahip olması gerektiğine dikkat edin. Bilindiği gibi ülkemizde eski binaların elektrik tesisatlarında özellikle fazla elektrikli aletin çalıştırılması durumunda sıkıntı yarattığı ve şartel atması sorunu ile karşılaşılmasına neden olabilmektedir.

Elektrik kapasitenizin klima kullanımı için uygun olmasına dikkat ediniz. Klima hakkında tavsiyeler verirken bahsedilmesi gereken konulardan biri de klimanın nereye monte edileceği konusudur. Bilindiği üzere klimalar bir iç bir de dış üniteden oluşmaktadır. İçeride bulunan kısımla dışarıda bulunan kısmın arka arkaya gelmesi gerekir. Bu yüzde arada bulunan odalara klima takılırken dışarıya bakmayan bir odaya klima takılmaması konusunda dikkatli olunması gerekmektedir. Elbette tüm binaya etki edebilecek tipteki klimalar aldığınız zaman böyle bir sorun ortaya çıkmayacaktır. Ancak sadece bir oda için kullanılan split klimalarda iç ve dış ünitelerin konumlandırılacağı yer önem taşımaktadır.

Ayrıca monte edilmesi konusunda uzman kişilerden yararlanmanız gerektiği gibi taşınmayı ya da klimanın yerini değiştirmeyi düşündüğünüz durumlarda da uzman servis elemanlarından destek almanız gerekmektedir.

Altunizade Klima Bakım Servisi olarak sizlere teknik bakım hizmetini haftanın 7 günü vermektedir.

Daha geniş bilgi için bizimle iletişime geçiniz. bizi arayın Telefon: 0549 2412628 veya 0216 305 41 24

 

İlginizi çekebilir

İçerenköy Klima

İçerenköy Klima Servis

İçerenköy Klima Teknik Bakım Merkezi İçerenköy Klima Merkezi Sizlere bir telefon kadar yakın İçerenköy semt …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.