Ana Sayfa / Toshiba Klima / Altunizade Toshiba Klima Servis

Altunizade Toshiba Klima Servis

Altunizade Toshiba Klima Servis

Akyol Klima uzun yıllar ısıtmalı ve soğutmalı sistemler konusunda  Altunizade Toshiba Klima Servis olarak hizmet vermektedir. Toshiba marka klima bakım ve onarımını bu konuda eğitim almış uzman teknisyenlerle yapmaktadır.

Akyol Klima Servis Altunizade semtinde Toshiba Klima Bakımı yapılmasının çok önemli olduğunu söylemektedir. Klima bakımının yapılması cihazınızın ömrünü uzatır, performans verimliliğini artırır ayrıca enerji tasarrufu sağlar. Bakımsız olan klima sizin istediğiniz hava ortamını sağlamak için devamlı çalışır. Sizin istediğiniz performansı istese de tam olarak elde edemez. İç ve dış ünite temizliği çok önemlidir. İç ve dış ünite temizliği ve bakımı yılda kere yapılmalıdır. Özellikle mevsim geçişleri hava randımanı için gereklidir.

Akyol Klima Servis Altunizade semtinde Toshiba Klima Bakımı hizmeti sunmanın dışında bir takım bilgiyi sizinle paylaşmak ister. Cihazınız çalıştığı sürece ortamdaki havayı filtre eder bu sizin için bir avantajdır, fakat bu filtre zaman içerisinde dolar. Fakat zaman içerisinde temizlenmeyen filtre ortama sağlıksız bir hava sunar. Uzun süre bakım yapılmamış klimanızdan zaman içerisinde koku gelmeye başlayacaktır. Nem havada bakteri yapacaktır. Buda telafisi olmaz solunum yolu rahatsızlıklarına sebebiyet verir.

Klimanızın bakımı için bizi arayın.

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28

İlginizi çekebilir

Kayışdağı Toshiba Klima

Kayışdağı Toshiba Klima Teknik Servis

Kayışdağı Toshiba Klima Teknik Servis Kayışdağı Toshiba Klima Teknik Servis olarak sizlere uzmanların ısıtma, soğutma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.