Ana Sayfa / Arçelik Klima / Arçelik Tuzla Klima Servis
Arçelik Tuzla Klima

Arçelik Tuzla Klima Servis

Arçelik Tuzla Klima Özel Servisi

Arçelik Klima Servisi İstanbul’un Tuzla ilçesinde Arçelik marka klimaların bakım, onarım ve montajında uzun yıllar siz Tuzla halkına hizmet vermiştir.  Ve her geçen gün daha da büyüyerek ve gelişerek sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Arçelik Tuzla Klima Servis olarak amacımız gelişen teknolojiyle beraber siz klima kullanıcılarına daha iyi bir hizmet sunmaktır.

Klimalar son yıllarda gelişen teknolojiyle lüks olmaktan çıkmış okullarda, evlerde, iş merkezlerinde, spor tesislerinde, otellerde ve daha birçok yerde yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Özellikle yaz aylarının gelmesiyle kullanım alanı her sene daha da artmaktadır. Bu artan talep klima kullanıcılarına servis hizmetinde bir takım tıkanıklıklara yol açabilir. Biz sizlere vermiş olduğumuz hizmette, gününde ve saatinde en iyi olduğumuzu garanti ediyoruz.

Akyol Klima, Arçelik Klima Tuzla Özel Servisi olarak sizlere sunduğumuz hizmetler; Klima bakım, onarım, arıza tespiti, klima kart tamiri, parça değişimi, Hava filtre temizliği ve bakımı, Mevsim dönüşü bakımlar, Gaz kaçağı tespiti ve gaz dolumu, klima montajı, klima sökme ve takma işlemleri gibi hizmetleri vermektedir.

Sizlere vermiş olduğumuz hizmette 1 yıl işçilik ve parça değişimlerinde garanti sunmaktadır.

Arçelik Klima Tuzla Özel Servisi olarak sizlere klimanızın yaz ve kış aylarına girmeden önce bakımını yaptırmalısınız. Bakımı yapılmayan klimalar daha büyük sıkıntılar doğurabilir ve performans düşüklüğü yaşayabilirsiniz.

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28

İlginizi çekebilir

Kalamış Arçelik Klima

Kalamış Arçelik Klima Servis

Kalamış Arçelik Klima Teknik Servis Kalamış Arçelik Klima Teknik Servis olarak sizlere uzmanların İklimlendirme ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.