Ana Sayfa / Arçelik Klima / Atakent Arçelik Klima Servis
Atakent Arçelik Klima

Atakent Arçelik Klima Servis

Atakent Arçelik Klima Teknik Servis

Atakent Arçelik Klima Teknik Servis siz Atakent Sakinlerine 20 yıl gibi uzun bir zamandır sizlere ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemlerinde bakım, onarım, arıza tespiti, gaz dolum, gaz şarj, klima kart tamiri ya da değişimi gibi hizmetleri sunmaktadır.

Teknolojiyle birlikte hayatımızda birçok şey değişmiştir. Yinede elimizde olanı son ana kadar kullanmak akılcı bir çözümdür çoğu kez. Bu nedenle Atakent Arçelik Klima Teknik Servis sizlerin şu anda kullanmakta olduğu ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemlerinde her türlü bakımı ve onarımı 1 yıl garanti kapsamında sizlere vermektedir.

Atakent Arçelik Klima Teknik Servis sizlerin kullandığı klimaların hava Filtrelerinin nasıl ve ne şekilde olduğunu şöyle belirtmektedir.

Mevcut ortak filtre seçenekleri şunlardır:

  • HEPA fırın filtreleri “altın standart” dir. Bu hava filtreleri temiz hava sağlamakta hayati önemi olduğu için genelde üretim hanelerde, hastaneler ve elektronik gibi ticari programlarda kullanılır.
  • Tek kullanımlık hava filtreler: Bu filtreler biraz pahalı ve bunun yanı sıra yalnızca büyük toz partiküllerini önlemek için geliştirilmiştir. Çok az etkileri vardır. Ancak, bu tür filtrelerden polen ve küf gibi ufak parçacıkları filtrenizden direkt olarak geçirebilir.
  • Fileli “alerji”hava filtreler tuzak için çok yoğun örgü malzeme kullanımlı ve polen gibi büyük alerjenleri ortadan kaldırır. Bu tür filtreler 35 ila% 50 verimlidir.
  • Yıkanabilir “elektrostatik” hava filtrelerin toz, kir ve diğer maddeleri çeken bir statik özelliği vardır. Bu filtreler daha etkili ancak yine de ufak parçacıkları bloke eder.
  • Elektronik hava temizleyicileri ufak parçacıkların% 94 oranında faydalıdır ve havadaki virüslerin % 80 kadar etkilidir. Polen ve küf sporları ortadan kaldıran partikülleri bir iyonize elektrik alanı oluşturarak yok eder.

Atakent Arçelik Klima Teknik Servisini HVAC sistemi için doğru klima hava filtresini öğrenmek için, arayabilirsiniz.

iletişime geçiniz. bizi arayın Telefon: 05492412628 veya 0216 305 4124

 

İlginizi çekebilir

Kalamış Arçelik Klima

Kalamış Arçelik Klima Servis

Kalamış Arçelik Klima Teknik Servis Kalamış Arçelik Klima Teknik Servis olarak sizlere uzmanların İklimlendirme ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.