Ana Sayfa / Bosch Klima / Atakent Bosch Klima Servis
Atakent Bosch Klima

Atakent Bosch Klima Servis

Atakent Bosch Klima Teknik Servis

Atakent Bosch Klima Teknik Servis siz Atakent Sakinlerine 20 yıl gibi uzun bir zamandır sizlere iklimlendirme ve havalandırma sistemlerinde bakım, onarım, arıza tespiti, gaz dolum, gaz şarj, klima kart tamiri ya da değişimi gibi hizmetleri sunmaktadır.

Teknolojiyle birlikte hayatımızda birçok şey değişmiştir. Yinede elimizde olanı son ana kadar kullanmak akılcı bir çözümdür çoğu kez. Bu nedenle Atakent Bosch Klima Teknik Servis sizlerin şu anda kullanmakta olduğu klimanıza her türlü bakımı ve onarımı 1 yıl garanti kapsamında sizlere vermektedir.

Atakent Bosch Klima Teknik Servis sizlerin kullandığı klimaların hava Filtrelerinin nasıl ve ne şekilde olduğunu şöyle belirtmektedir.

Mevcut ortak filtre seçenekleri vardır:

  • Tek kullanımlık hava filtreler: Bu filtreler biraz pahalı ve bunun yanı sıra yalnızca büyük toz partiküllerini önlemek için geliştirilmiştir. Çok az etkileri vardır. Ancak, bu tür filtrelerden polen ve küf gibi ufak parçacıkları filtrenizden direkt olarak geçirebilir.
  • Yıkanabilir “elektrostatik” hava filtrelerin toz, kir ve diğer maddeleri çeken bir statik özelliği vardır. Bu filtreler daha etkili ancak yine de ufak parçacıkları bloke eder.
  • Fileli “alerji”hava filtreler tuzak için çok yoğun örgü malzeme kullanımlı ve polen gibi büyük alerjenleri ortadan kaldırır. Bu tür filtreler 35 ila% 50 verimlidir.
  • Elektronik hava temizleyicileri ufak parçacıkların% 94 oranında faydalıdır ve havadaki virüslerin % 80 kadar etkilidir. Polen ve küf sporları ortadan kaldıran partikülleri bir iyonize elektrik alanı oluşturarak yok eder.
  • HEPA fırın filtreleri “altın standart” dir. Bu hava filtreleri temiz hava sağlamakta hayati önemi olduğu için genelde üretim hanelerde, hastaneler ve elektronik gibi ticari programlarda kullanılır.

Atakent Bosch Klima Teknik Servisini HVAC sistemi için doğru klima hava filtresini öğrenmek için, arayabilirsiniz.

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28

 

İlginizi çekebilir

Sultanbeyli Bosch Klima

Sultanbeyli Bosch Klima Servis

Sultanbeyli Bosch Klima Teknik Servisi Akyol Klima bakım servisi 20 yıllık teknik tecrübesi ve profesyonel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.