Ana Sayfa / Arçelik Klima / Atalar Arçelik Klima Servis
Atalar Arçelik Klima

Atalar Arçelik Klima Servis

Atalar Arçelik Klima Özel Servis

Firmamız olan Akyol Klima Atalar Arçelik Klima Özel Servis olarak 1996 yılından bugüne kadar hizmeti vermektedir ve hizmet vermeye devam etmektedir. Elemanlarımızın aldığı eğitim ve ekibimizin yıllardır yapmış olduğumuz işlerin verdiği tecrübeyle ve teknolojinin getirdiği yenilikler sizlere geliyoruz.

Atalar Arçelik Klima Özel Servis olarak Atalar sakinlerine mobil ağ sistemiyle 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Firmamız sizlere ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemlerinde oluşan tüm arıza ve bakımlarda sizlere verdiği randevu gününde saatinde yapmayı garanti ediyor.

Atalar Arçelik Klima Özel Servis sizlere sunduğu tüm hizmetlerde işçilikte ve parça değişimlerinde 1 yıl garantisi vermektedir. Akyol klima yaptığı işin her zaman arkasındadır.

Klima Üretici firmaları, klimanın uzun ömürlü olması, enerji tasarrufu için, yeterli performansı gösterebilmesi için ve zaman içerisinde oluşabilecek arızalara mahal vermemek için yılda 2 kere uzmanlar tarafından genel bakım yapılmasını öneriyor.

Özel Klima Servisi olarak sizlere vermiş olduğumuz hizmetler; klima genel bakım, arıza tespiti ve onarım, gaz ölçüm ve dolum, klima kart arızası tamiri veya değişimi gibi hizmetler sunmaktadır.

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28

 

 

İlginizi çekebilir

Kalamış Arçelik Klima

Kalamış Arçelik Klima Servis

Kalamış Arçelik Klima Teknik Servis Kalamış Arçelik Klima Teknik Servis olarak sizlere uzmanların İklimlendirme ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.