Ana Sayfa / Klima / Ataşehir Klima Servis
Ataşehir Klima

Ataşehir Klima Servis

Ataşehir Klima Teknik Servis

Hızla gelişen teknolojide iklimlendirme ve havalandırma sistemlerinin toplum olarak ihtiyacımızın karşılanmasında bu cihazların maliyetlerinin ve harcamalarının yüksek olduğunu düşünürüz… Bunun aksine Ataşehir Klima Teknik Servis sizlerin şu anda evinizde veya ofisinizde kullanmış olduğunuz cihazların(Arçelik, Beko, Bosch, Daikin, Mitsubishi, Siemens, Toshiba) bakımını yaptırarak daha verimli ve işlevli hale geldiğini vurgulamaktadır.

Genel bakımları yapılan ve teknolojideki gelişmelerle bütünleşen klimalar oldukça ekonomik ve sessiz hale geldiğini belirtmektedir.

Akyol Ataşehir Klima Teknik Servis 20 yılı aşkın bir süredir ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri alanında hizmet vermektedir. Hedefimiz sislerin memnuniyeti olduğundan dolayı bir an olsun bekletmeden hizmet vermektir. Bu sebepledir ki sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz

Akyol Klima Teknik Servis sizlere şu anda kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Bosch, Daikin, Mitsubishi, Siemens, Toshiba gibi marka ve bu markaların tüm modellerinde sunmuş olduğu hizmetler; Klima genel bakım, onarım, teknik arıza tespiti, montaj, demontaj, gaz ölçüm, gaz dolumu, gaz şarjı, klima kart tamiri ve değişimi yapmaktadır.

Ataşehir Klima Teknik Servis sizlere her konu yardımcı olmaya hazırdır.

Gelin sizde müşterimiz olup uygun fiyatlarımızdan faydalanın.

Daha geniş bilgi için bizimle iletişime geçiniz. bizi arayın Telefon: 05492412628 veya 0216 305 41 24

 

İlginizi çekebilir

Kartal Klima

Kartal Klima Servis

Kartal Klima Teknik Bakım Merkezi Kartal Klima servisi Akyol Klima’nın uzun yıllar ısıtma ve soğutma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.