Ana Sayfa / Arçelik Klima / Beykoz Arçelik Klima Servis
Beykoz Arçelik Klima

Beykoz Arçelik Klima Servis

Beykoz Arçelik Klima Teknik Servisi

Teknolojiyle birlikte hayatımıza iklimlendirme ve havalandırma sistemleri girmiştir. Özellikle bunaltıcı yaz günlerinde stres attırıcıdır klimalar. Beykoz Arçelik Klima Teknik Servisi sizlere vazgeçilmez olan cihazınızda bakım ve onarım hizmeti sunarak ani bozulmaların önüne geçer. Performansı düşük olan cihazınızı sizin için daha verimli hale getirir. Elektrikten tasarruf etmenizi sağlar.

Beykoz Arçelik Klima Teknik Servisi sizlere 7/24 hizmet vererek her yanınızda olur. Vermiş olduğu tüm hizmetlerde 1 yıl garanti kapsamı altına alır. Kaliteli ve orijinal yedek parça kullanır. Parça değişimlerinde ve işçilikte 1 yıl garanti sözü vermekteyiz.

Beykoz Arçelik Klima Teknik Servisinin sizlere sunduğu hizmetler; Klima genel bakımı, teknik destek, Klima Sökme-Takma, Klima montajı ve demontaj, Klima arızası, Klima Gaz ölçümü ve gaz şarjı, Klima parçaları satışı, klima kart tamiri veya değişimi, servis hizmetleri vermektedir.

Düzenli olarak bakımı yapılan klimaların performansı yüksek enerji maliyeti düşük olur.

Aynı zamanda masraflı ve zahmetli arızaların önlenmesine yardımcı olur. Cihazınızın ömrünü uzatır. Evde sizin yapmanız gereken aylık bakım sizin daha sağlıklı hava solumanıza yardımcı olur. Zamanla cihazınızın tıkanmasını önler. (Her zaman herhangi bir çalışmaya başlamadan önce ünitenin elektrik bağlantısını kestiğinize emin olun.)

Genel bakımlar için Akyol Klima Teknik destek servisimizle kontak kurunuz.

Daha geniş bilgi için bizimle iletişime geçiniz. Bizi arayın Telefon: 0542412628 veya 0216 305 4124

 

İlginizi çekebilir

Kalamış Arçelik Klima

Kalamış Arçelik Klima Servis

Kalamış Arçelik Klima Teknik Servis Kalamış Arçelik Klima Teknik Servis olarak sizlere uzmanların İklimlendirme ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.