Ana Sayfa / Klima / Beykoz Klima Servis
Beykoz Klima

Beykoz Klima Servis

Beykoz Klima teknik Servisi

Beykoz Klima Teknik Servis olarak sizlere Arçelik, Beko, Bosch, Daikin, Mitsubishi, Siemens, Toshiba gibi markaların Isıtma, soğutma ve havalandırma sistemlerinin Bakım ve onarım hizmetini vermektedir. Senelik Olarak Periyodik bakımları yapılan aletler sıhhat açısından neden ehemmiyetli olduğunu şu şekilde izah edebiliriz. Uzun vakittir kullanmakta olduğunuz ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri gözle görülmeyen tozlar ve polenler gibi çoğu maddeyi havayı filtre ederek toplar. Isıtma, soğutma ve havalandırma sistemlerinin hava filtresi sizin bu görmediğiniz ve sıhhate zarar veren olan cisimleri kendi bünyelerine hapsederler. Bunlar vakit içinde aletinizde birikme yapar aletinizi tıkar. Ayrı olarak artık ayrıştıramadığından havada yine salınımı başlar. Bu sebeple sağlık yerine hanede veya büronuzda kullanmakta olduğunuz klimanızın hava filtrenizi 15 ila 20 gün arayla temizlemelisiniz. Klimanızı her mevsim kullanıyorsanız 6 ayda bir periyodik bakımını yaptırmalısınız.

Beykoz Klima teknik Servisi Bakımı yapılan klimaları şöyle izah etmektedir;
• Sizlerin kullanmakta olduğunuz Isıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri senelik genel bakımları yapıldığında düzenli çalışır ve verimi artar.
• Isıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri senelik genel bakımları yapıldığında kullanım ömrü uzar, performansı artar.
• Isıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri senelik genel bakımları yapıldığında elektriği daha az tüketir, zira devamlı çalışmak zorunda kalmaz.
• Isıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri senelik genel bakımları yapıldığında olmadık anda arızalanmaz.

Beykoz Klima teknik Servisi olarak sizlere mobil ağ yardımıyla 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Isıtma, soğutma ve havalandırma sistemlerinde yapmış olduğumuz tüm işlemler de 1 sene işçilik ve parça değişimi garantisi veriyoruz.

Beykoz Klima Teknik Servisi sizlerin klima bakımını yerinde vaktinde en uygun bütçeyle yapmaktadır.

Daha fazla bilgi için Akyol Klima Teknik servisimizle kontak kurunuz.

Daha geniş bilgi için bizimle iletişime geçiniz. bizi arayın Telefon: 0549 241 2628 veya 0216 305 41 24

 

İlginizi çekebilir

Kartal Klima

Kartal Klima Servis

Kartal Klima Teknik Bakım Merkezi Kartal Klima servisi Akyol Klima’nın uzun yıllar ısıtma ve soğutma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.