Ana Sayfa / Beko Klima / Bostancı Beko Klima Servis
Bostancı Beko Klima

Bostancı Beko Klima Servis

Bostancı Beko Klima Teknik Servisi

Teknolojiyle birlikte hayatımıza birçok yenilik ve konfor geldi. Son yıllarda ise alım gücünün artmasıyla birlikte her yerde karşımıza klimalar çıkmakta. İklimlendirne ve havalandırma sistemleri özellikle yaz aylarının vazgeçilmezidir. Kullanmış olduğumuz klimadan en iyi verimi almak için ise bir takım konularda hassasiyet göstermeliyiz. Öncelikli olarak klimaların hava filtre bakımını kendimizde 15 günde bir yapabilmekteyiz. Fakat uzman kişiler tarafından da 6 ayda bir periyodik olarak bakım yaptırmalıyız. Bostancı Beko Klima Teknik Servisi sizlere periyodik bakım ve teknik destek gereken her konuda yardıma hazırdır. Yılların verdiği deneyimle Beko marka klimanızın her modelinde söz sahibi olup sizlere yardımcı oluyoruz.

Bostancı Beko Klima Teknik Servisi yılların bize vermiş olduğu tecrübeyle ve uzmanlaşmış kadromuzla sizlere her zaman hizmet vermeye hazırız. Sizlere vermiş olduğumuz tüm hizmetlerde 1 yıl garanti vermekteyiz. Kullanılan tüm malzemeler kaliteli ve orijinal yedek parça aksamıdır.

Bostancı Beko Klima Teknik Servisi olarak belirtmek isteriz ki üretici firmalar klima kullanıcılarının periyodik olarak yılda 2 kere olmak üzere mevsim dönüşlerinde uzman kişilere bakım yaptırmalarını Tavsiye etmektedirler. Periyodik bakımları yapılmayan klimalar zamanla içerisinde biriken toz ve kirlerden dolayı sağlığımızı tehdit eder. Performansında düşüklük olur. Verimi azalır ve elektrik tüketimi artar buda faturanızın şişmesine neden olur.  Bakımı yapılmayan klimaların ömrü kısa olur. Beklenmedik anda da arıza çıkarır.

Bostancı Beko Klima Teknik Servisini klima bakımı ve onarımı konusunda her zaman arayabilirisiniz.

Daha geniş bilgi için bizimle iletişime geçiniz.Telefon: 0542412628 veya 0216 305 4124

 

 

İlginizi çekebilir

Caddebostan Beko Klima

Caddebostan Beko Klima Servis

Caddebostan Beko Klima Teknik Servis Teknolojik ürünlerin her zaman yararlı ve zararlı tarafları vardır. Önemli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.