Ana Sayfa / Klima / Bostancı Klima Servis
Bostancı Klima

Bostancı Klima Servis

Bostancı Klima Teknik Servis

Firmamız sizlere 20 yılı aşkın bir süredir Daikin, Beko, Arçelik, Bosch, Siemens, Toshiba ve Mitsubishi gibi ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri alanında bakım ve onarımı ile ilgili tüm hizmetleri sizlere sunmaktadır. Bostancı Klima Teknik Servis sizlere 7/24 hizmet sunarken vermiş olduğu hizmette İşçilikte ve parça değişimlerinde sizlere 1 yıl hizmet garantisi sunmaktadır.

Bostancı Klima Teknik Servis olarak sizlere Daikin, Beko, Arçelik, Bosch, Siemens, Toshiba ve Mitsubishi gibi ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemlerinin bakımının sağlık açısından neden önemli olduğunu şöyle açıklıyor. Kullanmakta olduğunuz ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri gözle görülmeyen tozlar ve polenler gibi birçok maddeyi havayı filtre ederek toplar. Cihazınızın hava filtresi sizlerin görmediği bu sağlığa zararlı olan cisimleri kemdi bünyelerine hapsederler. Bunlar zamanla cihazınızda birikme yapar cihazınızı tıkar. Ayrıca artık ayrıştıramadığından havaya tekrar salınımı başlar en azından sağlık adına evde hava filtrenizi 15 ila 20 gün arayla temizlemelisiniz. Ayrıca eğer cihazınızı her mevsim kullanıyorsanız 6 ayda bir periyodik bakımını yaptırmalısınız.

Bostancı Klima Teknik Servis olarak Klima kullanıcılarından sadece istediğimiz iki haftada bir klimanızın hava filtre ünitesini temizlemektir.

Üretici firma başka bir şekilde önermediyse şu şekilde temizleyebilirsiniz.

Filtre yıkanırken kesinlikle kimyasal maddeleri kullanılmayın. Filtrenizi 40 °C’den düşük su ile yıkanmalıdır. Bezle kurulamayın. Filtreler, direkt güneş de kurumaya bırakılmamalıdır. Bu durumda da filtre lifleri zarar görebilir. İç ünite dış aksamı da elektrik süpürgesiyle tozları alındıktan sonra hafif nemli bezle silinerek kuru bezle kurulanmalıdır.

Bostancı Klima Teknik Servis olarak sizlere klima genel bakım, arıza tespiti ve onarım, gaz kaçağı tespiti, gaz ölçüm ve dolum, klima kart arızası tamiri veya değişimi, klima takma ve sökme hizmet, gibi hizmetler sunmaktayız.

Daha Fazla Bilgi için Bizi Arayın;

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28

 

İlginizi çekebilir

Kartal Klima

Kartal Klima Servis

Kartal Klima Teknik Bakım Merkezi Kartal Klima servisi Akyol Klima’nın uzun yıllar ısıtma ve soğutma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.