Ana Sayfa / Siemens Klima / Caddebostan Siemens Klima Servis
Caddebostan Siemens Klima

Caddebostan Siemens Klima Servis

Caddebostan Siemens Klima Özel Servisi

Akyol Klima 20 yılı aşkın bir süredir Caddebostan Siemens Klima Özel Servis hizmeti sunmaktadır.

Akyol Klima servisi Siemens Markalı klima ürünlerinde teknisyenlerimizin almış olduğu eğitimler teknolojinin getirdikleri ve yılların vermiş olduğu tecrübeyle sizlerin memnuniyetini kazandı kazanmaya da devam edecek.

Siemens Markalı Klimada En çok dikkat edilmesi gerekenler; Yeşilliğin, oksijenin ve nemin bol olduğu bir yer olan çamlıca da klima bakım ve temizliği çok önemlidir. Siemens klima bakımı yıllık periyotlar halinde değişik hava şartlarına uyum sağlaması için yapılması gerekmektedir. Cihazınızın ısı transferi yüzeylerinde oluşan kirlenme ve korozyon zamanla klimanızın performansında düşüklüğe neden olur. Bu tür problemleri profesyonel bir Siemens Klima servini arayarak çözümleyebilirsiniz. Daha büyük bir arızayla karşılaşmak istemiyorsanız Klimanızın Yılda 2 kez genel bakımını yaptırınız.

Akyol Siemens Klima yetkili Servisinin Çamlıca sakinlerinden istemiş olduğu cihazının bakımını ihmal etmemesi, klimalarının hava filtrelerinin temizliği ve yılda 2 defa Klima servisine bakım yaptırtmalarıdır.

Klima kullanımında en önemli nokta klimalarımızı bakımlı temiz olarak kullanmaktır. Bu hem enerji tasarrufu sağlar hem de cihazınızın ömrünü uzatır.

Caddebostan Siemens Klima Servisi olarak hizmet sunan Akyol Klima Çamlıca Yetkili servisinin sizlere hava değişim ünitelerinde vermiş olduğu hizmetler; klimanızın genel olarak yılda 2 kere olmak üzere bakımı, 10 ila 15 günde yapılması gereken rutin bakımı ve eğitimi,  tamir-onarım gibi hizmetler sunmaktadır.

Hava temizliği ile ilgili detaylı bilgi için HAVA FİLTRE TEMİZLİĞİ konulu makaleyi inceleyiniz.

Daha geniş bilgi için bizimle iletişime geçiniz. Telefon: 0542412628 veya 0216 305 4124

İlginizi çekebilir

Ümraniye Siemens Klima

Ümraniye Siemens Klima Servis

Ümraniye Siemens Klima Teknik Servis Klimalar özellikle sıcak yaz günlerinde aşırı nem olan havalarda nem …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.