Ana Sayfa / Klima / Çamlıca Klima Servis
Çamlıca Klima

Çamlıca Klima Servis

Çamlıca Klima Teknik Bakım Servisi

Çamlıca Klima Teknik Bakım Servisi’ne arzu eder telefon ile isterseniz de çevrimiçi servis formundan kullanarak ulaşabilirsiniz. Serviste çalışan teknik ekibe ve elemanlara şikâyetlerinizi anlatabilir ve bakım-onarım amaçlı buluşma istek edebilirsiniz. Eğer klimanızdaki arıza telefon yoluyla çözülebilecek gibiyse servis elemanları size bakım konusunda bilgi vererek işleminizi kolaylıkla halletmenizi sağlayacaktır. Eğer klimanızdaki arıza parça değişimi ya da elektriksel boyutta ise teknik ekip evinize gelerek klimanızla ilgili arızaya giderip, klimanızın bakım ve onarımını yapacaktır.

Yaz aylarında kavurucu sıcakların bastırması ile birlikte klimalar ev ve ofislerde yerlerini almaktadır. Kış Mevsiminde ısınmayı yazın serinlemeyi imkânı sunan klimalar her geçtiğimiz süre evlerin ve ofislerin gereksinimleri haline gelmektedir. Özellikle bütün zaman boyu kapalı alanlarda çalışanlar amaçlı klimalar en mühim avantaj sayılmaktadır.

Klimalarda yer alan hava üfleme hızını gereğinden fazla tutmanız cihazınızın daha bir sürü zorlanmasına ve natürel olarak daha hızlı yıpranmasına nende olacaktır. Bu nedenle bu tutumdan vazgeçmeniz bir sürü mühimdir.

Çamlıca Klima Teknik Servisi size teknik bakım hizmetini haftanın 7 bugünü vermektedir.

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 bununla birlikte Mobil ulaşım için 0549 241 26 28

 

 

İlginizi çekebilir

Kartal Klima

Kartal Klima Servis

Kartal Klima Teknik Bakım Merkezi Kartal Klima servisi Akyol Klima’nın uzun yıllar ısıtma ve soğutma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.