Çengelköy Klima Teknik Servis

by admin
0 Yorum

Çengelköy Klima Teknik Servis

Çengelköy Klima Teknik Servis sizin şu anda evinizde veya ofisinizde kullanmakta olduğunuz cihazların markası ister Arçelik, Beko, Bosch, Daikin, Mitsubishi, Siemens veya Toshiba olsun, bakım ve onarım hizmeti vererek daha verimli ve işlevli hale gelmesini sağlamaktadır. Cihazınıza yapılan bakımlar sizlere hem sağlık konusunda hem de enerji tasarrufunda büyük faydalar sağlar.

Çengelköy Klima Teknik Servis olarak cihazınızın markası ne olursa olsun servis Çağırmadan Önce Yapılması Gerekenleri şöyle sıralamıştır;

  1. Klima çalışıyor ama yeterli üfleme yapmıyorsa, cihazınızın ön kapağını açıp ve filtrelerin temiz olup olmadığı kontrol edin. Sıkıntı devam ediyorsa bizi arayın.
  2. Klima çalışıyor ama istenilen ısıyı vermiyorsa kumandanın mode ve set ayarlarını kontrol edin. Klimanız hala yetersiz hava üflüyorsa bizi arayın.
  3. Klimanızı kış aylarında kış ayarında kullanırken klimalar dış üniteden su akıtırlar bu bir arıza değildir.
  4. Klimanıza elektrik geliyor ama cihaz çalışmıyorsa kumandanızın çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Kumandanın göstergesi çalışmıyor veya silik gösteriyorsa pilleri değiştirilerek yeniden kontrol edin. Hala çalışmıyorsa bizi arayın.

Çengelköy Klima Teknik Servis sizlere klima bakımı ve onarımı gibi birçok konuda yardımcı olmaya hazırdır.

Daha fazla bilgi için bizi arayın.

Arçelik, Beko, Bosch, Daikin, Mitsubishi, Siemens, Toshiba

Referanslarımız

Pandemi sürecinde klima kullanımı ile ilgili daha fazla bilgi için  https://ailevecalisma.gov.tr/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Daha geniş bilgi için bizimle iletişime geçiniz. bizi arayın Telefon: 0549 241 26 28 veya 0216 305 4124

 

You may also like

Yorum Bırak