Ana Sayfa / Bosch Klima / Cevizli Bosch Klima Servis
Cevizli Bosch Klima

Cevizli Bosch Klima Servis

Cevizli Bosch Klima Teknik Servisi

Firmamız teknolojinin gelişmesiyle birlikte 20 yılı aşkın bir süredir Sahrayıcedit de iklimlendirme ve havalandırma sektöründe hizmet vermektedir. Cevizli Bosch Klima Teknik Servisi olarak kurduğumuz mobil ağ sistemi ile sizlere 7/24 hizmet vermeyi amaçladık. Akyol klima servisi olarak servis esnasında değiştirilen parçalara 1 yıl boyunca garanti vermekteyiz. Tamiri yapılan parçalarda işçilik garantisini de 1 yıl boyunca veriyoruz. Kullanılan parçalar ve ürünlerimizin hepsi kaliteli ve orijinaldir.

Cevizli Bosch Klima Teknik Servisi iklimlendirme ve havalandırma sisteminin bakımı, onarım, montaj, demontaj, gaz kaçağı tespiti, arıza tutanağı, klima kart tamiri veya değişimini yapmaktadır.

Cevizli Bosch Klima Teknik Servisi olarak İklimlendirme ve havalandırma sistemlerinde yılda en az 2 kere bakım yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Bakımı yapılmış Bosch iklimlendirme ve havalandırma sistemleri yüksek performanslarda çalışacağı gibi aynı zamanda da ileriye dönük büyük arızalar ortaya çıkarmayacaktır.

Isıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri iç ve dış ortamlarda değişik hava olaylarına maruz kalmaktadır. Bu nedenle cihazınızın ısı transfer yüzeylerinde kirlenme meydana gelir zamanla cihazınızda performans düşüklüğü ortaya çıkar bu nedenle yılda 2 kere olmak üzere periyodik olan bakımını ihmal etmemelisiniz.

Bilinmesi gereken bazı Bosch İnverter Klimalar

Bosch Klima Lupe DC Inverter 24000 Btu
Bosch Klima Lupe DC Inverter 18000 Btu
Bosch Klima Lupe DC Inverter 12000 Btu
Bosch Klima Lupe DC Inverter 9000 Btu

 

Genel bakımlar için Akyol Klima Teknik destek servisimizle kontak kurunuz.

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28

 

İlginizi çekebilir

Sultanbeyli Bosch Klima

Sultanbeyli Bosch Klima Servis

Sultanbeyli Bosch Klima Teknik Servisi Akyol Klima bakım servisi 20 yıllık teknik tecrübesi ve profesyonel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.