Ana Sayfa / Toshiba Klima / Cevizli Toshiba Klima Teknik Servis
Cevizli Toshiba Klima

Cevizli Toshiba Klima Teknik Servis

Cevizli Toshiba Klima Teknik Servis

Cevizli Toshiba Klima Teknik Servis sizlere ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri alanında bakım ve onarımı ile ilgili tüm hizmetleri sizlere sunmaktadır.

Cevizli Toshiba Klima Teknik Servis olarak sizlere iklimlendirme ve havalandırma sistemlerinin bakımının sağlık açısından neden önemli olduğunu şöyle açıklayabiliriz. Kullanmakta olduğunuz soğutma ve havalandırma sistemleri gözle görülmeyen tozlar ve polenler gibi birçok maddeyi havayı filtre ederek toplar. Cihazınızın hava filtresi sizlerin görmediği bu sağlığa zararlı olan cisimleri kemdi bünyelerine hapsederler. Bunlar zamanla cihazınızda birikme yapar cihazınızı tıkar. Ayrıca artık ayrıştıramadığından havaya tekrar salınımı başlar en azından sağlık adına evde hava filtrenizi 15 ila 20 gün arayla temizlemelisiniz. Ayrıca eğer cihazınızı her mevsim kullanıyorsanız 6 ayda bir periyodik bakımını yaptırmalısınız.

Cevizli Toshiba Klima Teknik Servis olarak sizlere klima genel bakım, arıza tespiti ve onarım, gaz kaçağı tespiti, gaz ölçüm ve dolum, klima kart arızası tamiri veya değişimi, klima takma ve sökme hizmet, gibi hizmetler sunmaktayız. Firmamız tüm hizmetlerde işçilik ve parça değişiminde 1 yıl garantisi sunmaktadır. Yaptığımız işin her zaman arkasındayız.

Daha Fazla Bilgi için Bizi Arayın;

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28

 

İlginizi çekebilir

Kayışdağı Toshiba Klima

Kayışdağı Toshiba Klima Teknik Servis

Kayışdağı Toshiba Klima Teknik Servis Kayışdağı Toshiba Klima Teknik Servis olarak sizlere uzmanların ısıtma, soğutma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.