Ana Sayfa / Mitsubishi Klima / Erenköy Mitsubishi Klima Servis
Erenköy Mitsubishi Klima

Erenköy Mitsubishi Klima Servis

Erenköy Mitsubishi Klima Teknik Servis

Teknolojik ürünlerin her zaman faydalı ve zararlı tarafları vardır. Önemli olan zararlı olan yanlarının bilip bertaraf etmektir. Klimaları en zararlı tarafı yıllık olarak yapılması gereken bakımların yapılmamasıdır. Bakımı yapılmayan bu cihazlar zaman içinde sağlığımıza zarar verir. Bu nedenle Erenköy Mitsubishi Klima Teknik Servis sizlere klimanızı en sağlıklı biçimde kullanabilmeniz için 20 yıldır klima bakım ve onarım hizmeti vermektedir.

Erenköy Mitsubishi Klima Teknik Servisi bilhassa bakımı düzenli olarak yapılan cihazların hayatımıza konfor sağlamsı dışında yararları olduğunu, doğru kullanımda hem sağlık açısından hem de enerji sarfiyatı bakımından çok ciddi farklar olduğunu belirtmektedir. Sağlıksal anlamda ileri yaşlarda,  kalp rahatsızlığı ve yetmezliği, şeker ve solunum rahatsızlığı olanlara doktor tarafından tavsiye edilen bir cihazdır. Isıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri bilhassa ortamdaki hava sıcaklığını ve ortamdaki bağıl nem oranını ayarladığı için tavsiye edilmektedir. Aslında bu tür cihazların daha yararlı olması birazda bizim elimizdedir, yani doğru kullanırsak faydalı, yanlış kullanırsak da zararlı olmaktadır.

Erenköy Mitsubishi Klima Teknik Servis Isıtma, soğutma ve havalandırma sistemlerinde sizlere sunduğumuz hizmetler;  Klima periyodik bakımı, Klima Sökme-Takma, Klima montajı ve demontaj, Klima arızası, Klima parçaları satışı, klima kart tamiri veya değişimi, teknik destek, servis hizmetleri vermektedir.

Erenköy Mitsubishi Klima Teknik Servis klimanızda yaptığı tüm işlemler de 1 yıl işçilik ve parça değişimi ya da onarımı garantisi veriyor. Kullanmakta olduğunuz tüm malzemelerin orijinal ve kaliteli olmasına dikkat ediyoruz.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

iletişime geçiniz. bizi arayın Telefon: 05492412628 veya 0216 305 4124

 

İlginizi çekebilir

Göztepe Mitsubishi Klima

Göztepe Mitsubishi Klima Servis

Göztepe Mitsubishi Klima Teknik Servis Göztepe Mitsubishi Klima Teknik Servis sizlere gerek klima bakımı gerekse …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.