Ana Sayfa / Bosch Klima / Fenerbahçe Bosch Klima Servis
Fenerbahçe Bosch Klima

Fenerbahçe Bosch Klima Servis

Fenerbahçe Bosch Klima Servisi

Fenerbahçe Bosch Klima Servisi’ne arzu eder telefon ile isterseniz de çevrimiçi servis formundan faydalanarak ulaşabilirsiniz. Serviste personel teknik ekibe ve elemanlara şikâyetlerinizi anlatabilir ve bakım-onarım amaçlı buluşma talep edebilirsiniz. Şayet klimanızdaki arıza telefon yöntemiyle çözülebilecek gibiyse servis elemanları size bakım ile ilgili haber vererek işleminizi kolaylıkla halletmenizi sağlayacaktır. Şayet klimanızdaki arıza parça değişimi ya da elektriksel boyutta ise teknik ekip evinize gelerek klimanızla alakalı arızaya giderip, klimanızın bakım ve onarımını yapacaktır.

 

Yaz aylarında kavurucu sıcakların bastırması ile beraber klimalar ev ve ofislerde yerlerini almaktadır. Kış Mevsiminde ısınmayı yazın serinlemeyi imkânı sunan klimalar her geçen zaman hanelerin ve ofislerin ihtiyaçları haline gelmektedir. Bilhassa tüm gün boyu kapalı alanlarda çalışanlar için klimalar en önemli avantaj sayılmaktadır.

 

Klimalarda bulunan hava üfleme hızını gereğinden fazla tutmanız cihazınızın daha fazla zorlanmasına ve doğal olarak daha çabuk yıpranmasına nende olacaktır. Bu sebeple bu tutumdan vazgeçmeniz çok önemlidir.

Fenerbahçe Bosch Klima Klima Servisi sizlere teknik bakım hizmetini haftanın 7 günü vermektedir.

 İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28

İlginizi çekebilir

Sultanbeyli Bosch Klima

Sultanbeyli Bosch Klima Servis

Sultanbeyli Bosch Klima Teknik Servisi Akyol Klima bakım servisi 20 yıllık teknik tecrübesi ve profesyonel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.