Ana Sayfa / Beko Klima / Feneryolu Beko Klima Servis
Feneryolu Beko Klima

Feneryolu Beko Klima Servis

Feneryolu Beko Klima Özel Teknik Servis

Feneryolu Beko Klima Özel Teknik Servis hizmeti olarak Akyol Klima Servis 20 yılı aşkın bir süredir kendi alanında eğitim almış ve gelişen teknoloji takip eden uzman teknisyen kadrosu ile siz Feneryolu semt sakinlerine Isıtmalı ve soğutmalı sistemlerin bakım, onarım hizmetini vermektedir.

Akyol Klima, Feneryolu Beko Klima Teknik Servisinin verdiği Hizmetler;

Firmamız Arçelik Klima servisi, Klima bakımı, Klima montajı, Klima Sökme-Takma, Klima arızası, Klima Yer Değişimi, Klima parçaları satışı, teknik destek, Klima, tamir, bakım teknik servis hizmetleri vermektedir.

Klima Bakımı Neden önemlidir?

Zaman içerisinde cihazımız bulunduğu ortamın şartlarına göre çok fazla toz hapseder. Dışarıdan baktığımızda gördüğümüz değil de gözle görmediğimiz toz ve kir cihazımıza zarar verir. Isıtmalı ve soğutmalı sistemlerde 6 aylık bakımları yapılmayan cihazlar zaman içerisinde büyük tahribatlara neden olur. Isıtmalı ve soğutmalı sistemlerde mevsim dönüşlerinde bakımları ve ısı ayarlamaları yapılması çok önemlidir. Bunun içindir ki yılda 2 kere bakım yapılmalıdır.

Akyol Klima, Feneryolu Beko Klima Özel Teknik Servis olarak cihazınızın bakımlarını ihmal etmemenizi önerir. Bakımları yapılmamış bir klima hem sağlıksız bir hava, daha fazla elektrik tüketimi yaparak  maliyetli  artırır.

Feneryolunda Beko markalı klimalarda vermiş olduğumuz hizmette 1 yıl işçilik ve orijinal parça değişimlerinde sizleri garanti kapsamında tutuyoruz.

İlginizi çekebilir

Caddebostan Beko Klima

Caddebostan Beko Klima Servis

Caddebostan Beko Klima Teknik Servis Teknolojik ürünlerin her zaman yararlı ve zararlı tarafları vardır. Önemli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.