Ana Sayfa / Bosch Klima / Feneryolu Bosch Servis
feneryolu bosch özel servisi

Feneryolu Bosch Servis

Feneryolu  Bosch Özel Servisi

Feneryolu Bosch Özel servisi Akyol Klima teknik servisi 1996 yılından beri Feneryolu  sakinlerine Bosch Marka Isıtma ve Soğutma sistemi bakımı ve onarımı konusunda hizmet vermektedir. Firma çalışanlarımız Bosch marka klima, ısıtma ve soğutma sistem ürün ve modellerinde eğitimini tamamlamış olup yıllarında vermiş olduğu tecrübeyle siz müşterilerimize en üst düzeyde hizmet vermeye odaklıdır.

Akyol Klima teknik servisin asıl hedefi Feneryolu  sakinlerine 7 gün 24 saat hizmet sunmaktır. Buna en büyük yardımcı sizler için kurmuş olduğumuz mobil ağ sistemimizdir.

Akyol Klima’nın siz Feneryolu  sakinlerine sunmuş olduğu hizmetler; Isıtma ve soğutma sistemlerinin yıllık bakımları(iç ve dış ünite temizliği, gaz ölçümü yapılması gerekirse gaz yüklemesinin yapılması), mevsim dönüşü ayarlamaları, Klima kart tamir ve onarımı, gerekirse orijinal Bosch marka parça kullanımı, Klimanızın özelliğine ve modeline göre ayda 1 veya 2 kez yapılması gereken hava filtre temizliğini yapmak ya da nasıl yapılması gerektiği konusunda eğitim vermektedir, de verdiği hizmetler, klima bakımı, klima montajı, klima sökme takma, klima montajı, yer ölçümü yapmak doğru yere cihazınızın takılması, arıza tespiti, cihazınızı takma-sökme işlemi yapma, klima kartı tamiri hizmetleri vermektedir.

Sizlere sunmuş olduğumuz hizmette 1 yıl boyunca sorumlu olup işçilik garantisi vermekteyiz. Ayrıca parça tamir ve değişimlerde de 1 yıl garanti kapsamımızdasınız.feneryolu bosch yetkili servisi

Bu arada bosch marka klimanızı modelini bilmiyorsanız buradaki linkten öğrenebilirsiniz.

Daha geniş bilgi için bizimle iletişime geçiniz. bizi arayın Telefon: 0549 241 2628 veya 0216 305 41 24

İlginizi çekebilir

Sultanbeyli Bosch Klima

Sultanbeyli Bosch Klima Servis

Sultanbeyli Bosch Klima Teknik Servisi Akyol Klima bakım servisi 20 yıllık teknik tecrübesi ve profesyonel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.