Ana Sayfa / Toshiba Klima / Feneryolu Toshiba Klima Servisi

Feneryolu Toshiba Klima Servisi

Feneryolu Toshiba Klima Servisi

Akyol Klima 1996 Yılında kurulmuş olup Feneryolu Semtinde Toshiba Marka klima teknik destek servis hizmeti vermektedir, Feneryolu Toshiba klima servisi olarak sizlere 7 gün 24 saat Mobil Ağ sistemiyle hizmet vermektedir.  Akyol Klima Isıtma ve Soğutma Sistemleri hizmetlerine bu sektörü girdiği günden bu zamana kadar kaliteden ödün vermeden müşterilerinin istekleri doğrultusunda ilerleyen bir firmadır.

Akyol Klima teknik destek olarak klima kullanımında yapılan hatalara dikkat çekmek istiyoruz.

Klimalar konusunda en çok yapılan hatalar ani soğuk hava ayarına getirmektir. Fakat sıcak ve nemli bir havadan direk olarak soğuk ve kuru hava alanına girdiğimizde vücut rahatlar. Yalnız vücut bu sıcaklık olayında dirençsiz kalır bu Kulak, burun boğaz hata üst solunum yolu rahatsızlıklarına zemin hazırlar kuru olan hava vücudu dirençsiz bırakmıştır. Keza ani soğuk hava felçlere de neden olmaktadır. O sebeple klima ayarınızı her zaman hava sıcaklık seviyesinden 7 ila 8 derece arasında olmalıdır. Klimalı ortamda havada bulunana nem % 40 oranındadır. Eğer cihazınızın bakımını yaptırmadıysanız klima filtresinde biriken polen, kir mantar gibi faktörlerde nemli, havada ortama karışarak sağlığınızı olumsuz etkiler.

Feneryolu Toshiba Klima Servisi olarak hala klimanızın bakımı yaptırmadıysanız acele edin.

Akyol, Feneryolu Toshiba Klima Servisi olarak sunduğu hizmetler; Klima bakım ve onarım, montaj, filtre değişim ve temizliği, arıza tespiti, klima kart tamiri ya da değişimi hizmetleri sunmaktadır.

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28

İlginizi çekebilir

Kayışdağı Toshiba Klima

Kayışdağı Toshiba Klima Teknik Servis

Kayışdağı Toshiba Klima Teknik Servis Kayışdağı Toshiba Klima Teknik Servis olarak sizlere uzmanların ısıtma, soğutma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.