Ana Sayfa / Beko Klima / Fındıklı Beko Klima Servis
Fındıklı Beko Klima

Fındıklı Beko Klima Servis

Fındıklı Beko Klima Teknik Servisi

Fındıklı Beko Klima Teknik Servisinin yapmış olduğu bakım, onarım ve tamir hizmeti 1 yıl işçilik ve yedek parça garantisi altındadır. Deneyimli ekip ve profesyonel kadromuzla 100% orijinal yedek parça kullanılır. Müşterilerimize kaliteli ve sorunsuz bir servis hizmeti sunmak en temel amacımızdır. Çağrılarınıza en kısa sürede cevap verebilmek için 7/24 telefonla taleplerinizi dinliyor ve doğru bir çözüm yolu önermeye çalışıyoruz.

Fındıklı Beko Klima Teknik Servisi olarak klima tamirinde en kaliteli ve güvenilir hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Ayrıca sürekli değişen teknoloji ile kendimizi de eğitiyor, geliştiriyor ve memnuniyetinizin en yüksek düzeyde olmasını sağlıyoruz. Sizlere de hizmet vermekten büyük bir mutluluk duyacağız.

Akyol Klimanın siz Fındıklı Beko Klima Teknik Servis Kullanıcılarına vermiş olduğu hizmetler; Klima kart değişimi ya da tamiri hizmeti, Genel olarak iç ve dış ünite bakımı ve temizliği, Cihazınızın yerinin belirlenmesi ve monte edilmesi ve demontaj, Gaz ölçümü yapılması, gaz dolum ve gaz şarj etme, Filtre Temizliği, Arıza tespiti ve onarımı, Takma ve sökme işlemi, Klima bakım ve onarım gibi hizmetleri sizlere sunmaktadır.
Gelin sizde müşterimiz olup ayrıcalıklarımızdan yararlanın.

Daha geniş bilgi için bizimle iletişime geçiniz. Telefon: 0542412628 veya 0216 305 4124

 

İlginizi çekebilir

Caddebostan Beko Klima

Caddebostan Beko Klima Servis

Caddebostan Beko Klima Teknik Servis Teknolojik ürünlerin her zaman yararlı ve zararlı tarafları vardır. Önemli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.