Ana Sayfa / Bosch Klima / Fındıklı Bosch Klima Servis
Fındıklı Bosch Klima

Fındıklı Bosch Klima Servis

Fındıklı Bosch Klima Servis

Fındıklı Bosch Klima Servisini,Akyol Klima Teknik Servis olarak sizlere uzun yıllar Fındıklıda Bosch marka klima yetkili teknik servis hizmeti sunmaktayız. Fındıklı da Bosch Marka klima Bakımın eğitimini en iyi seviyede tamamlamış,gelişen teknolojiye uyum sağlamış profesyonel bir kadroyla sizlere hizmet vermekten onur duyuyoruz.

Bosch marka ısıtma ve soğutma sistemleri en iyi klima teknolojisine sahip ürünler olup en iyi hizmeti sunmaktadır. Fakat cihazınız ne kadar iyi olursa olsun yinede bakımı çok önemlidir.

Bosch marka ısıtma ve soğutmalı sistemden iyi performansı almanız yaptığınız bakımla ilgilidir.Bunun için cihazınızı nasıl bir ortamda kullandığınız, hava koşullarının nasıl olduğu, gün içerisinde kaç saat çalıştığı, bulunduğu ortamın yoğunluğu, büyüklüğü, cihazınızı monte etiğiniz yer gibi faktörlerde verimini ve teknik arızalarında büyük rol oynar.

Akyol Klima teknik servisin siz fındıklı sakinlerine sunduğu hizmetler:  Isıtma ve soğutma sisteminizin yer değerlendirilme yapılarak yerinin belirlenmesi.

Yılda 2 kere olmak üzere mevsim dönüşü iç ve dış ünite bakımı, gaz ölçümü, montaj,demontaj işlemi, arıza tespit, Klima kart tamiri ya da orijinal parça değişimi, tamir ve onarım hizmetleri sunmaktadır.Sizlere sunmuş olduğumuz her hizmet 1 yıllık garantimiz altındadır.

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 Mobil: 0549 241 26 28

İlginizi çekebilir

Sultanbeyli Bosch Klima

Sultanbeyli Bosch Klima Servis

Sultanbeyli Bosch Klima Teknik Servisi Akyol Klima bakım servisi 20 yıllık teknik tecrübesi ve profesyonel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.