Ana Sayfa / Arçelik Klima / İçerenköy Arçelik Klima Servis
İçerenköy Arçelik Klima

İçerenköy Arçelik Klima Servis

İçerenköy Arçelik Klima Teknik Servisi

Firma olarak gelişen teknolojiyi sizler gibi bizde 20 yıllı aşkın bir süredir takip ederek bugünlere en iyi donanımla geldik. İçerenköy Arçelik Klima Teknik Servisi olarak profesyonel bir kadroyla sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefledik. Her an güler yüzlü personelimizle sizlere çözümler sunduk ve sunmaya da devam ediyoruz.

Akyol Klima, İçerenköy Teknik Servisi olarak sizlere mobil ağ sistemi ile 7 gün 24 saat içerisinde her an ulaşabilmekteyiz. Sizlere en uygun olan saatlerde çözümler üretiyor, dilediğiniz saate kapınızı çalıyoruz.

İçerenköy Arçelik Klima Teknik Servisi yapılan çağrılara en kısa sürede yanıt verir. Müşterilerinin fikirlerine önem verir. Teknolojiye uyum sağlayarak kendini sürekli yeniler. Her zaman işini bilen ustalarla çalışır. Her zaman kaliteli orijinal parça kullanır. Yapmış olduğu tüm işlerde 1 yıllık işçilik ve değişen parça garantisi verir.

Arçelik Klima Teknik Servisi;  klima kullanıcılarının yapması gereken tek şey klimanın hava filtresinin bakımını yapmasıdır. Diğer bakım ve onarımla ilgili tüm sıkıntılar için işini bilen uzman bir teknik servisle temasa geçmektir.

Isıtma, soğutma ve havalandırma sistemlerinde İçerenköy Arçelik Klima Teknik Servis olarak sizlere sunmuş olduğumuz hizmetler;  Klima periyodik bakımı, Klima Sökme-Takma, Klima montajı ve demontaj, Klima arızası, Klima parçaları satışı, klima kart tamiri ya da değişimi, yöntem destek, servis hizmetleri vermektedir.

Daha Fazla Bilgi için İçerenköy Arçelik Klima Teknik Servisin Arayın;

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28

İlginizi çekebilir

Kalamış Arçelik Klima

Kalamış Arçelik Klima Servis

Kalamış Arçelik Klima Teknik Servis Kalamış Arçelik Klima Teknik Servis olarak sizlere uzmanların İklimlendirme ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.