Ana Sayfa / Bosch Klima / İdealtepe Bosch Klima Servis
İdealtepe Bosch Klima

İdealtepe Bosch Klima Servis

İdealtepe Bosch Klima Teknik Servis

İdealtepe Bosch Klima Teknik Servise göre Isıtma, soğutma ve havalandırma sistemlerinin birçok yararı olduğu gibi zararlı tarafları da vardır. Kısacası her zaman olduğu gibi teknolojinin yararlı taraflarını bilmemiz önemli gibi görünse de zararlı taraflarını da dikkate almak zorundayız.

İdealtepe Bosch Klima Teknik Servise klimanın hayatımıza konfor sağlamsı dışında yararları yok gibi olsa da doğru kullanımda ciddi yararları olduğunu belirtmektedir. Özellikle yaşlılara,  kalp, şeker ve astım rahatsızlığı olanlara hekim tarafından tavsiye edilen bir durumdur. Klimalar özellikle ortamdaki hava sıcaklığını ve ortamdaki bağıl nem oranını ayarladığı için tavsiye edilmektedir. Aslında klimaların daha faydalı olması birazda bizim elimizdedir, yani doğru kullanırsak yararlı yanlış kullanırsak da zararlı olmaktadır.

Yılda 2 kere periyodik bakım ve kontrolleri yapılan klimalar ve hava filtresi belirli aralıklarla temizlenen klimalar daha verimli ve temiz çalışmasına imkân sağlayacaktır.

İdealtepe Bosch Klima Teknik Servis size sunmuş olduğu hizmetler; Klima kart değişimi veya tamiri hizmeti, Genel olarak iç ve dış ünite bakımı ve temizliği, Arıza belirlenmesi ve onarımı, filtre Temizliği, Gaz ölçümü yapılması, gaz dolum ve gaz şarj etme, Takma ve sökme işlemi yapmakta, Cihazınızın yerinin belirlenmesi ve monte edilmesi ve demontaj, Klima bakım ve onarım gibi hizmetleri sizlere sunmaktadır.

İdealtepe Bosch Klima Teknik Servisini klima bakımı ve onarımı konusu ile ilgili her zaman arayabilirisiniz.

Gelin sizde müşterimiz olup uygun fiyatlarımızdan faydalanın.

Daha Fazla Bilgi için Bizi Arayın;

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28

 

İlginizi çekebilir

Sultanbeyli Bosch Klima

Sultanbeyli Bosch Klima Servis

Sultanbeyli Bosch Klima Teknik Servisi Akyol Klima bakım servisi 20 yıllık teknik tecrübesi ve profesyonel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.