Ana Sayfa / Klima / Kadıköy Klima Servis
Kadıköy Klima

Kadıköy Klima Servis

Kadıköy Klima Teknik Servis

Kadıköy Klima Teknik Servis sizlere Daikin, Beko, Arçelik, Bosch, Siemens, Toshiba ve Mitsubishi gibi ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri alanında bakım ve onarımı ile ilgili tüm hizmetleri sizlere sunmaktadır.

Klima sağlık sektöründe de özellikle belirli kıstas olan grup için çok önemlidir.

Klimalar doktor tarafından özellikle yaşlılara,  kalp, şeker ve astım rahatsızlığı olanlara önerilir. Nedeni ise klimalar ortamdaki hava sıcaklığını ve ortamdaki bağıl nem oranını ayarladığı için önerilmektedir. Fakat genel bakımı yapılmayan klimalar bu kişileri sağlık açısından riskli duruma sokar. Kadıköy Klima Teknik Servis sizlerin Daikin, Beko, Arçelik, Bosch, Siemens, Toshiba ve Mitsubishi gibi markalardan birini kullanmakta olduğunuz cihazların bakım ve onarım hizmetini vererek daha sağlıklı bir ortamda yaşama imkânı sağlar.

Kadıköy Klima Teknik Servis olarak sizlere iklimlendirme ve havalandırma sistemlerinin bakımının sağlık açısından neden önemli olduğunu şöyle açıklayabiliriz. Kullanmakta olduğunuz soğutma ve havalandırma sistemleri gözle görülmeyen tozlar ve polenler gibi birçok maddeyi havayı filtre ederek toplar. Cihazınızın hava filtresi sizlerin görmediği bu sağlığa zararlı olan cisimleri kemdi bünyelerine hapsederler. Bunlar zamanla cihazınızda birikme yapar cihazınızı tıkar. Ayrıca artık ayrıştıramadığından havaya tekrar salınımı başlar en azından sağlık adına evde hava filtrenizi 15 ila 20 gün arayla temizlemelisiniz. Ayrıca eğer cihazınızı her mevsim kullanıyorsanız 6 ayda bir periyodik bakımını yaptırmalısınız.

Kadıköy Klima Teknik Servis vermiş olduğu hizmette İşçilikte ve parça değişimlerinde sizlere 1 yıl hizmet garantisi sunmaktadır.

Daha Fazla Bilgi için Bizi Arayın;

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28

 

İlginizi çekebilir

Kartal Klima

Kartal Klima Servis

Kartal Klima Teknik Bakım Merkezi Kartal Klima servisi Akyol Klima’nın uzun yıllar ısıtma ve soğutma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.