Ana Sayfa / Bosch Klima / Kalamış Bosch Klima Servis
Kalamış Bosch Klima

Kalamış Bosch Klima Servis

Kalamış Bosch Klima Teknik Servisi

Rahat ve Konforlu bir yaz denince aklımıza ilk gelen tatil ve serin rahat bir ortamdır. Tatile gitsek de, gitme sekte yinede aranan aletlerdir klimalardır. Klimalar yaz aylarında vazgeçilmezimiz olmaktadır. Doğru kullanılan klima harbiden hayatımın stresini alır ve rahat ettirir. Klimanızı her ne kadar doğru kullansanız da bazen kimi şeyleri atlarız. Bunlar hava filtre temizliği ve periyodik bakımlarıdır. Hava filtre bakımları çok kolaydır bunu hanede kendiniz yapabilirsiniz. Lakin Klima periyodik bakımları zordur ve uzman eller tarafından yapılması gerekmektedir. Kalamış Bosch Klima Bakım Servisi olarak biz sizlerin klima bakım ve onarım işlerinizi yapmaktayız.

Pek çok kişi klima almadan önce Klima İle ilgili Tavsiyeler almanız daha doğru seçimler yapabilmeniz açısından olduğu kadar klimaların daha randımanlı şekilde kullanılabilmesi ve daha uzun müddetli kullanım sunabilmesi itibariyle da ehemmiyetlidir.

Klimalar elektrikle çalışan aletler olduğundan dolayı klima alacağınız vakit alacağınız klimanın elektrik tesisatınızı çökertmeyecek özelliklere sahip olması gerektiğine dikkat edin. Bilindiği gibi ülkemizde daha önceki binaların elektrik tesisatlarında bilhassa fazla elektrikli aletin çalıştırılması vaziyetinde sıkıntı yarattığı ve şartel atması meselesi ile karşılaşılmasına kapı aralayabilmektedir.

Elektrik kapasitenizin klima kullanımı için uygun olmasına dikkat ediniz. Klima ile ilgili tavsiyeler verirken söz edilmesi şart olan konulardan biri de klimanın nereye kurulacağı konusudur. Malum klimalar bir iç bir de dış birimden oluşmaktadır. İçeride bulunan kısımla dışarıda bulunan bölümün arka arkaya gelmesi gerekir. Bu yüzde arada bulunan odalara klima takılırken dışarıya bakmayan bir odaya klima takılmaması ile ilgili dikkatli olunması gerekmektedir. Elbette tüm binaya tesir edebilecek tipteki klimalar aldığınız zaman böyle bir mesele ortaya çıkmayacaktır. Ancak yalnızca bir oda için kullanılan split klimalarda iç ve dış birimlerin konumlandırılacağı yer ehemmiyet taşımaktadır.

Ayrı olarak kurulması konusunda uzman kişilerden faydalanmanız gerektiği gibi taşınmayı veyahut klimanın yerini değiştirmeyi düşündüğünüz vaziyetlerde da uzman servis personellerinden destek almanız gerekmektedir.

Daha geniş bilgi için bizimle iletişime geçiniz. bizi arayın Telefon: 0549 2412628 veya 0216 305 41 24

İlginizi çekebilir

Sultanbeyli Bosch Klima

Sultanbeyli Bosch Klima Servis

Sultanbeyli Bosch Klima Teknik Servisi Akyol Klima bakım servisi 20 yıllık teknik tecrübesi ve profesyonel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.