Ana Sayfa / Toshiba Klima / Kalamış Toshiba Klima Teknik Servisi
Kalamış Toshiba Klima

Kalamış Toshiba Klima Teknik Servisi

Kalamış Toshiba Klima Teknik Servisi

Akyol Klima 1996 Yılında kurulmuş olup Kalamış Semtinde Toshiba Marka klima teknik destek servis hizmeti vermektedir. Kalamış Toshiba klima servisi olarak sizlere 7 gün 24 saat Mobil Ağ sistemiyle hizmet vermektedir.  Akyol Klima Isıtma ve Soğutma Sistemleri hizmetlerine bu sektörü girdiği günden bu zamana kadar kaliteden ödün vermeden müşterilerinin istekleri doğrultusunda ilerleyen bir firmadır.

Teknolojinin getirdiği yenilikler artık hayatımızın her alanında karşımıza çıkmaktadır. Bu yenilikler ise genel olarak bizlerin yaşam kalitesini hep bir adım yukarı taşımayı amaçlamaktadır. Evde, işyerinde, okulda, otelde, cafe de her yerde karşımıza çıkmaktadır. Fakat bu cihazlarında dönem dönem bizlere ihtiyaçları vardır. Günlük bakım, periyodik bakım, yıllık bakımları yapılması gerekmektedir. Bakımı yapılmayan cihaz zamanla performans düşüklüğü yaşar, zorlanır, ısı kaybı yaşar. Bunun önüne geçmek için bakımlarını rutin olarak yaptırmalısınız.

Kalamış Toshiba Klima Teknik Servisinin verdiği hizmetler; Yıllık yapılan periyodik bakım, iç ve dış ünite bakımı ve temizliği, Klima kart değişimi ya da tamiri hizmeti, Klimanın gaz ölçümü yapılması, gaz dolum ve gaz şarj etme, Klimanızın yerinin belirlenmesi ve monte edilmesi ve demontaj, Arıza tespiti ve onarımı. Hava filtre temizliği ve bakımı, Hava filtre değişimi, Klima Takma ve sökme işlemi, Klima bakım ve onarım gibi hizmetleri sizlere sunmaktadır.

Kalamış Toshiba Klima Teknik Servisi sizlere her türlü verdiği hizmette 1 yıl işçilik ve parça değişim garantisi sunmaktadır. Kullandığımız ürünler orijinal yedek parça olup garantisi ile takılmaktadır.
Gelin sizde müşterimiz olup ayrıcalıklarımızdan yararlanın.

Daha geniş bilgi için bizimle iletişime geçiniz. Telefon: 0542412628 veya 0216 305 4124

 

İlginizi çekebilir

Kayışdağı Toshiba Klima

Kayışdağı Toshiba Klima Teknik Servis

Kayışdağı Toshiba Klima Teknik Servis Kayışdağı Toshiba Klima Teknik Servis olarak sizlere uzmanların ısıtma, soğutma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.