Ana Sayfa / Klima / Kartal Klima Servis
Kartal Klima

Kartal Klima Servis

Kartal Klima Teknik Bakım Merkezi

Kartal Klima servisi Akyol Klima’nın uzun yıllar ısıtma ve soğutma sistemlerinde uzman bir kadroyla Klima bakımı ve onarımında sizlere hizmet vermekte. Firmamız kaliteli olan Beko, Bosch, Daikin, Mitsubishi, Siemens, Toshiba,Arçelik marka klimaların bakım, onarım, arızası gibi konularda eğitim almış teknisyenlerle her an sizlerin yanınızda durmaktadır.

Klimalar kullanımda sağladığı rahat ve konforun yanında epeyce duyarlı cihazlar olarak karşımıza çıkmaktadır. İtinalı olarak bakımlarının inşa edilmesi gerekli olan bu cihazların senede en az 2 defa bakımlarının yaptırılması gerekiyor. Tersi halde klimaların tam kapasite ile çalışması olası olmayabilmektedir. Klima ile ilgili bilgiler edinmeniz yardımıyla cihazınızı daha uyumlu şartlarla kullanabilmeniz daha uzunca zaman kullanmanız manasına geleceği benzeri enerji tasarrufu sağlayabilmeniz açısından mühimdir.

Kartal Klima Olarak Tavsiyemiz

Klimanızın kapasitesi ile kullanacağınız ortamın uyumlu olması istediğiniz konforu yakalayabilmeniz açısından mühimdir.

Mekânın ihtiyacından daha ufak tek klima almanız istediğiniz verimliliği alamamanıza ve eksik ısıtma ya da soğutmaya ne sebeple olacaktır. Aynı biçimde klimanın daha kocaman olması da ortamın daha verimsiz meydana gelmesine ya da daha sıcak gibi meydana gelmesine ayrıca nemde olacağından huzursuz edici olabilir. Bu vaziyet bununla birlikte daha tek sürü cereyan harcanmasına ne sebeple olacağından hata tek seçim olacaktır.

Klimalar tek iç ve tek harici üniteden oluştuğundan kullanmakta olduğunuz klimaların önünde mobilya ya da perde olmaması hava çıkışlarını kapatmaması açısından mühim meydana geldiği benzeri harici üniteyi de güneşten, tozdan ve sineklerden korumanız gerekir.

Bunun amacı güneş görmeyecek fazla yüksek tek yere monte edilmesi ve üst kısmına sineklik benzeri tek cisim geçirilmesi çok önemlidir.

Bunun yanında klimalarınızın toz tutucu filtrelerinin itinalı olarak temizlenmesi de tek sürü mühimdir. Tersi halde bu filtrelerde biriken tozlar nedeni ile hem tek daha tek sürü enerji harcamanız gerekecek hem tek de burada biriken tozlar içinde bulunan bakteriler de bilhassa solunum karayolu hastalıklarına ne sebeple olacaktır. Bu konuda sağlığınız tarafından zarar veren olabilecek tek bilgi de bilhassa yazın klimaların istikametini tam yattığınız yere gerçek ayarlamanızdan kaynaklanmaktadır. Bu biçimde adale tutulmaları oluşabileceği benzeri yaz ortasında üşütebilmeniz de söz konusu olabilir.

Sadece geceleri uyurken değil gün içinde de klimanın üfleme istikametinde bulunmanız ve burada fazla zaman geçirmeniz de hastalanmanıza ne sebeple olabileceğinden temkinli olmanız gerekiyor.

Klima ile ilgili bilgiler içinde bulunan ve faydalanabileceğiniz bilgilerden biri de düşük ısı değeri ve fazla yüksek fanda çalıştırmak yerine fazla yüksek sıcaklıkta daha düşük ve ortada fan hızında çalıştırmanızın daha kaliteli tek ısınma ya da soğutma gerçekleştireceğidir.

Kartal Klima Bakım Servisi sizlere Tüm Klima marka ve modelleri konusunda teknik bakım hizmetini haftanın 7 günü vermektedir.

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28

 

İlginizi çekebilir

İçerenköy Klima

İçerenköy Klima Servis

İçerenköy Klima Teknik Bakım Merkezi İçerenköy Klima Merkezi Sizlere bir telefon kadar yakın İçerenköy semt …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.