Ana Sayfa / Arçelik Klima / Kavacık Arçelik Klima Servis
Kavacık Arçelik Klima

Kavacık Arçelik Klima Servis

Kavacık Arçelik Klima Teknik Servis

Akyol klima 20 yılı aşkın süredir Arçelik iklimlendirme ve havalandırma sistemleri alanında bakım ve onarım hizmeti vermektedir. Yılların vermiş olduğu tecrübeyle, mesleğinde uzmanlaşmış kadromuz ve teknolojinin getirdiği yeniliklerle bugünlere geldik. Kavacık Arçelik Klima Teknik Servis olarak Amacınız siz Kavacık sakinlerine iklimlendirme ve havalandırma sistemleri alanında en iyi hizmeti sunmaktır. Yapmış olduğumuz tüm işlerde gösterdiğimiz titizlikle sizlerin memnuniyetini kazandık.

Kavacık Arçelik Klima Teknik Servis sizlere mobil ağ sistemi ile sizlere 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Bu sayede çağrılarınız yanıtsız kalmaz, İstediğiniz bilgiyi bizden birebir görüşerek alabilirsiniz. Sizlere vermiş olduğumuz tüm işlerde bir yıl işçilik ve parça garantisi vermekteyiz. Kullanmış olduğumuz tüm yedek parçalar kalitelidir ve orijinal üründür.

Kavacık Arçelik Klima Teknik Servisinin sizlere verdiği hizmetler; Klima bakımı ve onarım, montajı ve demontaj, Sökme-Takma, Klima arıza tespiti, Klima Yer Değişimi, klima kart tamiri veya değişimi, teknik destek, Klima, tamir, bakım teknik servis hizmetleri vermektedir.

Üretici Firmalar klimanız hangi marka olursa olsun bakımının önemini her zaman vurgular ve ihmal edilmemesi gerektiğini söyler. Bakımı yapılan klima düzenli çalışır ve verimi artar. Kullanım ömrü uzar. Daha az elektrik kullanır çünkü devamlı çalışmak zorunda kalmaz. Yazın daha iyi soğutur, kışın daha iyi ısıtır. Olmadık anda arıza yapmaz.

Daha fazla bilgi için Akyol Klima teknik Servisi firması ile kontak kurunuz.

Daha geniş bilgi için bizimle iletişime geçiniz. Bizi arayın Telefon: 0542412628 veya 0216 305 4124

 

İlginizi çekebilir

Kalamış Arçelik Klima

Kalamış Arçelik Klima Servis

Kalamış Arçelik Klima Teknik Servis Kalamış Arçelik Klima Teknik Servis olarak sizlere uzmanların İklimlendirme ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.