Ana Sayfa / Bosch Klima / Kavacık Bosch Klima Servis
Kavacık Bosch Klima

Kavacık Bosch Klima Servis

Kavacık Bosch Klima Teknik Servis

Akyol Klima 20 yılı aşkın bir süredir İstanbul da ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri alanında Kavacık semtinde hizmet vermiştir. Amacımız sizlere en iyi hizmeti bekletmeden ve en uygun iyi fiyata yaparak memnuniyetini kazanmaktır. Akyol Klima yıldır yaptığı işte kazanmış olduğu tecrübe, almış olduğu eğitimlerle ve uzmanlaşmış kadroyla her an size yardıma hazır. Kavacık Bosch Klima Teknik Servis sizlere teknolojinin verdiği imkanlar dahilinde mobil ağ sistemini kullanarak 7 gün 24 saat hizmet sunmaktadır.

Kavacık Bosch Klima Teknik Servis sizlere ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemlerinin kullanımı ve bakım hakkında her an yardıma hazırdır. Üretici firmalar klima kullanırken bazı hususlara dikkat edilmesi gerektiğini belirtmektedir. Bunlar hava filtre temizliği yani aylık olarak 2 kere yapılması gereken bakımlar olarak belirtilir. Periyodik bakımlar yani yılda 2 kere uzmanlar tarafından yapılması gereken bakımlardır. Bazı cihazlar için ise markasına göre yılda 4 defa yapılmasını tavsiye etmektedir.

Kavacık Bosch Klima Teknik Servis sizlere Uzmanlar Tarafından Bakımı Yapılan bir Klima Nasıl Çalışır bu konuda bilgilendirmek isteriz.

  • Kullanım ömrü uzar, performansı artar.
  • Düzenli çalışır, verimi artar ve elektrikten tasarruf etmenizi sağlar.
  • Daha az elektrik kullanır zira devamlı çalışmak zorunda kalmaz.
  • Yazın iyi soğutur, kışın daha iyi ısıtır.
  • Olmadık anda arıza yapıp sizlere ekstra masraf çıkarmaz..

Kavacık Bosch Klima Teknik Servis olarak sizlere ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri alanında sunmuş olduğumuz hizmetler; Klima genel ve periyodik bakım, Klima kart tamiri ya da değişimi, arıza belirleme ve istekya göre onarım, klima gazı dolum, ölçüm ve şarjı, hava filtre bakımı ve bilgilendirme özetle klimanız ile ilgili sizlere birçok desteği veriyoruz. Her zaman yaptığımız işin arkasındayız ve sizlere işçilikte dahil 1 yıl garanti veriyoruz.

Klima bakımları ile ilgili ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28

 

İlginizi çekebilir

Sultanbeyli Bosch Klima

Sultanbeyli Bosch Klima Servis

Sultanbeyli Bosch Klima Teknik Servisi Akyol Klima bakım servisi 20 yıllık teknik tecrübesi ve profesyonel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.