Ana Sayfa / Siemens Klima / Kavacık Siemens Klima Servis
Kavacık Siemens Klima

Kavacık Siemens Klima Servis

Kavacık Siemens Klima Teknik Servisi

Teknolojinin getirdiği yenilikler artık hayatımızın her alanında karşımıza çıkmaktadır. Bu yenilikler ise genel olarak bizlerin yaşam kalitesini hep bir adım yukarı taşımayı amaçlamaktadır. Klimalar Evde, işyerinde, okulda, otelde, cafede her yerde karşımıza çıkmaktadır. Fakat kullanmış olduğumuz kliöalarında dönem dönem bakıma ihtiyaçları vardır. Kavacık Siemens Klima Teknik Servisi olarak Günlük bakım, periyodik bakım, yıllık bakımlarını yapmaktayız. Periyodik bakımı yapılmayan klimalar zamanla performans düşüklüğü yaşar, zorlanır, ısı kaybı yaşar. Bunun önüne geçmek için bakımlarını rutin olarak yapmalıyız.
Akyol Klima 1996 Yılında kurulmuş olup Kalamış Semtinde Toshiba Marka klima teknik destek servis hizmeti vermektedir. Kavacık Siemens Klima Teknik Servisi olarak sizlere 7 gün 24 saat Mobil Ağ sistemiyle hizmet vermektedir.  Akyol Klima iklimlendirme ve havalandırma sistemi hizmetine bu sektörü girdiği günden bu zamana kadar kaliteden ödün vermeden müşterilerinin istekleri doğrultusunda ilerleyen bir firmadır.

Kavacık Siemens Klima Teknik Servisi sizler klima periyodik bakım, senelik olan genel bakım, arıza tespit ve onarım, klima takma ve sökme hizmeti, gaz kaçağı tespiti, gaz dolum, Yer Değişimi, Klima parçaları satışı, klima kart tamiri veya değişimi, teknik destek, Klima, tamir, bakım teknik servis hizmetleri vermektedir. Klimanızda yapılan tüm işlemler de 1 yıl işçilik ve parça değişimlerinde garanti altındasınız. Kaliteli ve orijinal parça kullanmaktayız. Değişen aksamlar olursa onlarda orijinal parça kullanıyoruz.Değişen parça değişimlerinde 1 yıl garanti veriyoruz.

Kavacık Siemens Klima Teknik Servisi sizlere klima bakımında en uygun fiyatlarla sizlere hizmet vermektedir.

Gelin sizde müşterimiz olup ayrıcalıklarımızdan yararlanın.

Daha geniş bilgi için bizimle iletişime geçiniz. Telefon: 05492412628 veya 0216 305 4124

 

 

İlginizi çekebilir

Ümraniye Siemens Klima

Ümraniye Siemens Klima Servis

Ümraniye Siemens Klima Teknik Servis Klimalar özellikle sıcak yaz günlerinde aşırı nem olan havalarda nem …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.