Ana Sayfa / Arçelik Klima / Kaynarca Arçelik Klima Servis
Kaynarca Arçelik

Kaynarca Arçelik Klima Servis

Kaynarca Arçelik Klima Özel Servis

Firmamız 20 yılı aşkın bir süredir Kaynarca Arçelik Klima Özel Servis hizmeti vermektedir. Yılların verdiği deneyim ve teknolojinin getirdikleriyle sizlerin kapısını çaldık çalmaya da devam ediyoruz.

Kaynarca sakinlerine mobil a sistemimizle 7 gün 24 saat ulaşmamız mümkün olmaktadır. Sizlere sunmuş olduğumuz her hizmette işçilik ve parça değişimleri de 1 yıllık garantimiz altındadır.

Akyol Klima sizlere ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemlerinde gereken tüm işleri sizlere verdiği saate ve yerinde yapmayı garanti eder.

Akyol Klima, Kaynarca Arçelik Klima Özel Servis olarak cihazınızın bakım, onarım,  montajını ve teknik desteğini size en hızlı şekilde ulaştırmayı garanti ediyoruz.

Akyol Klima kaynarca sakinlerine sizin özenle almış olduğu klimanızın bakımının çok önemli olduğunu hatırlatmak ister. Cihazınızı her mevsim kullanıyorsanız 6 ayda bir genel bakım ve temizliğini servisinize yaptırmayı unutmayın. Bakım yapılmayan cihazlarda performans düşüklüğü olur, enerji maliyeti artar. Hiç olmadık bir anda arıza verir.

Kaynarca Arçelik Klima Özel Servis olarak klimanızda oluşabilecek her sıkıntı için bizi arayabilirsiniz.

İrtibat numarası:  0216 305 41 24

0549 241 26 28

İlginizi çekebilir

Kalamış Arçelik Klima

Kalamış Arçelik Klima Servis

Kalamış Arçelik Klima Teknik Servis Kalamış Arçelik Klima Teknik Servis olarak sizlere uzmanların İklimlendirme ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.