Kaynarca Bosch Klima Servis

Kaynarca Bosch Klima Özel Servis

Firmamız, Kaynarca Bosch Klima Özel Servis olarak yıllardır klima ve havalandırma alanında hizmet vermektedir. Kaynarca Bosch Klima Özel Servis olarak ilk hedefimiz siz klima kullanıcılarının memnuniyetini sağlamak ve en iyi hizmeti sunmaktır. Bu sebepledir ki sizlere 7 gün 24 saat hizmet vermeyi hedefliyoruz. Sizlere verdiğimiz randevulara gününde ve saatinde gelebilmek için mobil ağ sistemi ile çalışmaktayız.

Teknolojinin getirdiği en güzel imkânlardan biri olan klimalar artık neredeyse herkesin hayatında var olmaktadır. Teknolojinin getirisi olan klimalar bizlerin yaşam kalitesini hep bir adım yukarı taşımayı amaçlamaktadır. Bu sebepledir ki klima üretici firmaları kullanmakta olduğunuz klimanızın daha verimli, performansı daha yüksek, kaliteli hava solumanız için,elektrik faturası tasarrufu için klima bakımını ihmal etmemenizi öneriyor.

Kaynarca Bosch Klima Özel Servis sizlere klima bakımı, onarımı, teknik arızası, gaz ölçüm ve dolum gibi konularda her zaman yanınızdadır.

Sizlerin tek yapması gereken şey 15 – 20 gün aralıklarla hava filtresini temizlemektir.

Sizlere verdiğimiz tüm hizmetler garantimiz kapsamı altında olup işçilik, parça değişim ve tamirlerinde 1 yıl garanti vermekteyiz.

Bosch İnverter Klimalar

  • Bosch Klima Lupe DC Inverter 24000 Btu
  • Bosch Klima Lupe DC Inverter 18000 Btu
  • Bosch Klima Lupe DC Inverter 12000 Btu
  • Bosch Klima Lupe DC Inverter 9000 Btu

Daha geniş bilgi için bizimle iletişime geçiniz. Telefon: 0542412628 veya 0216 305 4124