Ana Sayfa / Siemens Klima / Kaynarca Siemens Klima Servis
Kaynarca Siemens Klima

Kaynarca Siemens Klima Servis

Kaynarca Siemens Klima Özel Servis

Akyol Klima 1996 yılında kurulmuş olup, günümüze kadar ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri sektöründe hizmet vermektedir. Firmamız da gelişen teknolojiyle birlikte kendini de geliştirerek uzman kadrosuyla sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Kaynarca Siemens Klima Özel Servis olarak her daim sizlere ısıtmalı ve soğutmalı sistem olan klimalarda bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Mobil ağ sistemiyle bizleri aradığınızda sizlere 7/24 hizmet veriyoruz. Sizlere sunmuş olduğumuz her hizmetten 1 yıl işçilik ve parça garantisi veriyoruz.

Akyol Klima olarak siz Kaynarca halkının klima kullanım süresine göre bakım yaptırmasını öneriyor. Eğer klimanızı her mevsim kullanıyorsanız sene de 2 defa genel bakım (iç ve dış ünite olmak üzere gaz ölçümü, ısı ayarı denetimi) yapılmalıdır. Sadece yaz aylarında kullanıyorsanız yaz başında klimanızı kullanmadan önce bakım yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Sizlerin ise cihazınızı ayda 2 defa olmak kaydıyla hava filtre ünite temizliğini yapmanız gerekmektedir.

Hava filtre temizliği neden önemlidir?

Kaynarca Siemens Klima Özel Servis olarak daha sağlıklı ve temiz bir hava solumanız için gereklidir. Zaman içerisinde toz, kir, mikroplar ve havada bulunan nemden dolayı filtrenizin gözeneklerini tıkar ve hava salınımında bulunur. Siz bu havayı sürekli solumak zorunda kalırsınız ayrıca cihazınız hava sirkülâsyonu yapmakta da sorunlar yaşar. Bu sebepten dolayı 15 günde bir temizlemelisiniz.

Akyol Klima, Kaynarca Siemens Klima Özel Servis olarak sizlere sunmuş olduğumuz hizmetler; klima bakımı, onarımı, klima montajı, sökme, takma, yer değiştirme, klima arıza tespiti, klima kart tamiri veya değişimi, gaz ölçümü gibi hizmetler sunmaktadır.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28

İlginizi çekebilir

Ümraniye Siemens Klima

Ümraniye Siemens Klima Servis

Ümraniye Siemens Klima Teknik Servis Klimalar özellikle sıcak yaz günlerinde aşırı nem olan havalarda nem …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.