Ana Sayfa / Beko Klima / Koşuyolu Beko Klima Servis
Koşuyolu Beko Klima

Koşuyolu Beko Klima Servis

Koşuyolu Beko Klima Teknik Servis

İklimlendirme ve havalandırma sistemlerinin birçok yararı olduğu gibi zararlı tarafları da olduğunu Koşuyolu Beko Klima Teknik Servis olarak belirtmek isteriz. Her zaman teknolojik ürünlerin yararlı taraflarıyla ilgilensek de zararlı yönlerini de bilip önlem almamız bizlere birçok fayda sağlar.

Koşuyolu Beko Klima Teknik Servis ısıtma, soğutma ve havalandırmam sistemlerinin zararlarını şöyle dile getirmektedir. Yıllık olarak 2 defa periyodik bakımı uzman kişiler tarafından yapılmayan cihazlar etrafa hastalık saçmaktadır. Nedeni havayı filtre eden cihazınız zamanla içinde barındırmaya başladığı mikrobik maddeleri etrafa saçmaya başlamaktadır. Bu nedenle cihazınızı bakımını hiçbir zaman ihmal etmemelisiniz. Ayrıca sizlerde evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz cihazınızı ayda 2 kere olmak üzere hava filtre bakımını yapmalısınız. Hava filtresi yıpranmışsa değiştirmeli ve daha verimli hale getirmelisiniz.

Bakımı Yapılan bir Klima Nasıl Çalışır? Düzenli çalışır. Uzun ömürlü olur. Daha az elektrik sarf eder. Yazın daha iyi soğutur, kışın daha iyi ısıtır. Olmadık anda arıza yapıp sizi mağdur etmez.

Koşuyolu Beko Klima Teknik Servis olarak Beko marka klimanızın modeli ne olursa olsun bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Cihazınızda yapmış olduğumuz hizmette 1 yıl işçilik ve parça değişim garantisi sunmaktayız. Kullanmakta olduğumuz tüm ürünlere orijinal ve kalitelidir.

Koşuyolu Beko Klima Teknik Servisini klima bakımı ve onarımı konusu ile ilgili her zaman arayabilirisiniz.

Gelin sizde müşterimiz olup uygun fiyatlarımızdan faydalanın.

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28

 

İlginizi çekebilir

Caddebostan Beko Klima

Caddebostan Beko Klima Servis

Caddebostan Beko Klima Teknik Servis Teknolojik ürünlerin her zaman yararlı ve zararlı tarafları vardır. Önemli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.