Ana Sayfa / Beko Klima / Kozyatağı Beko Klima Servis
Kozyatağı Beko Klima

Kozyatağı Beko Klima Servis

Kozyatağı Beko Klima Teknik Servisi

İklimlendirme ve havalandırma sektöründe Kozyatağı Beko Klima Teknik Servisi 20 senedir sizlere hizmet vermektedir. Sizlere bu zamana kadar en iyi hizmeti vererek güveninizi kazandık. Sizlere en iyi hizmeti en hızlı şekilde verebilmek için mobil ağ sistemi ile 7/24 hizmet vermekteyiz.

İklimlendirme ve havalandırma sistemini yapan üretici firmalar yapmış oldukları cihazların yılda 2 defa olmak üzere genel bir bakım ve temizliğinin yapılması gerektiğini belirtmektedir. Bu bakımın amacı;

1-Zaman içerisinde hava kanalları havada dolaşan toz ve kirden dolayı dolar, cihazınızın verimi düşer. Performansı azalır.

2-Zaman içerisinde hava kanalları havada dolaşan toz ve kirden dolayı dolar ve havada artık bu tozlar mikroplaşarak soluduğunuz havaya karışır buda sağlığınızı olumsuz etkiler. Cihazınızın genel bakımı ve temizliğinin yapılması sağlık için çok önemlidir.

2- Cihazınızın zaman içinde performansı düşer normal akışı için genel temizliği gerekli

3- Zaman içerisinde cihazınızın iç ve dış ünite havalandırma kanalları dolar bu da klimanızın veriminin düşmesine sebep olur. Cihazınız istenilen ısıya gelebilmek için devamlı çalışmak zorunda kalır. Bu da faturanızın daha kabarık gelmesine sebep olur.

Kozyatağı Beko Klima Teknik Servis sizlere klima bakım, onarım, teknik arıza tespiti, gaz ölçüm, dolum ve gaz kaçağı tespiti işlemini yapar. Klima kart tamiri ve değişimi yapmaktadır. Klima montaj ve demontaj hizmeti sunmaktadır. Klima yer tespiti işlemini sizlere sunar. Bunun gibi iklimlendirme ve havalandırma sisteminde sizlere her an yardıma hazırdır. Sizlere sunduğu tüm hizmetlerde 1 yıl garanti vermektedir.

Daha Fazla Bilgi için Bizi Arayın;

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28

 

İlginizi çekebilir

Caddebostan Beko Klima

Caddebostan Beko Klima Servis

Caddebostan Beko Klima Teknik Servis Teknolojik ürünlerin her zaman yararlı ve zararlı tarafları vardır. Önemli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.