Ana Sayfa / Toshiba Klima / Kozyatağı Toshiba Klima Servisi

Kozyatağı Toshiba Klima Servisi

Kozyatağı Toshiba Klima Servisi

Akyol Klima 1996 Yılında kurulmuş olup Kozyatağı Toshiba Klima semtinizde Klimalarınızın Klima montaj ve bakım Servis hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Akyol klima sektöre girdiği ilk yıldan itibaren göstermiş olduğu üstün başarı ile müşterilerinin memnuniyetini kazanarak kendini hızla büyütmüştür. Klima servisi firmaları arasında kendini en iyi yere getirmiştir.

Kozyatağı Toshiba Klima Servisi cihazınız ister standart klima modeli olsun, isterseniz profesyonel klima olsun her türlü cihazınızın Bakım, onarım, teknik arıza, arıza tespiti, temizliği, montajı ne gerekiyorsa en iyi şekilde yapmaktadır.

Akyol Klima, Kozyatağı Toshiba Klima Servisi yanlış klima kullanımlarının insanı hasta etiğini özellikle belirtiyor. Bakımsız ve temizliği yapılmamış olan cihazların Kulak, Burun, Boğaz hastalıklarına üst solunum yolları hastalıkları ve alerjine neden olduğunu ve kesinlikle ihmal edilmemesi gerekir. Özellikle polenlerin çok olduğu mevsimlerde temizliği ve bakımı yapılmamış klimalardan kaçınmalıyız. Dışarıda havanın çok sıcak ve nemli olduğu günlerde çok ani soğuk havayla vücut temas halinde olduğunda bir risk arz eder.

Akyol Klima Teknik Servis özellikle yaz ayları yanlış klima kullanımına dikkat çekmektedir.

Firma olarak biz sizlere 7 gün 24 saat hizmet sunmaktayız.

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28

 

İlginizi çekebilir

Kayışdağı Toshiba Klima

Kayışdağı Toshiba Klima Teknik Servis

Kayışdağı Toshiba Klima Teknik Servis Kayışdağı Toshiba Klima Teknik Servis olarak sizlere uzmanların ısıtma, soğutma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.