Ana Sayfa / Arçelik Klima / Küçükyalı Arçelik Klima Servis
Küçükyalı Arçelik Klima

Küçükyalı Arçelik Klima Servis

Küçükyalı Arçelik Klima Teknik Servis

Firmamız 20 yılı aşkın süredir Arçelik ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri alanında bakım ve onarım hizmeti vermektedir. Yılların verdiği tecrübeyle, mesleğinde uzmanlaşmış kadromuz ve teknolojinin getirdiği yenilikleri yakından takip ederek bugünlere geldik. Küçükyalı Arçelik Klima Teknik Servis olarak Amacınız siz Küçükyalı semt sakinlerine ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri alanında en iyi hizmeti sunarak sizlerin memnuniyetini kazanmaktır. Yapmış olduğumuz tüm işlerde gösterdiği titizlikle sizlerin memnuniyetini kazandık.

Küçükyalı Arçelik Klima Teknik Servis sizlere mobil ağ sistemi ile 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Bu sayede çağrılarınız yanıtsız kalmaz, İstediğiniz bilgiyi bizden birebir görüşerek alabilirsiniz. Sizlere vermiş olduğumuz tüm işlerde bir yıl işçilik ve parça garantisi vermekteyiz. Kullanmış olduğumuz yedek parçalar kaliteli ve orijinal üründür.

Küçükyalı Arçelik Klima Teknik Servisinin sizlere verdiği hizmetler; öncelikli olarak klimanın periyodik bakımıdır. Periyodik bakım yılda 2 kere olmak üzere mevsim dönüşlerinde yapılması önerilmektedir. Periyodik Bakım yapılırken öncelikli olarak sizlerin cihazınızın tüm kontrolleri yapılır. Bu cihazınızın durumunu bilmenize olanak sağlar ve önceden tedbir almanıza olanak sağlar. Klima kart değişimi, kart onarımı, klima montaj ve demontaj yapılması, yer belirme ölçümlerinin alınması, gaz kaçağı tespiti ve dolumu yapılması gibi birçok konuda sizlere yardımcı olmaktadır.

Daha fazla bilgi için Akyol Klima teknik Servisi firması ile kontak kurunuz.

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28

 

İlginizi çekebilir

Kalamış Arçelik Klima

Kalamış Arçelik Klima Servis

Kalamış Arçelik Klima Teknik Servis Kalamış Arçelik Klima Teknik Servis olarak sizlere uzmanların İklimlendirme ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.