Ana Sayfa / Toshiba Klima / Küçükyalı Toshiba Klima Teknik Servisi
Küçükyalı Toshiba Klima

Küçükyalı Toshiba Klima Teknik Servisi

Küçükyalı Toshiba Klima Teknik Servisi

Akyol Klima kuruluşundan bugüne kadar İstanbul Anadolu Yakasında klima ve havalandırma sistemlerine bakım ve onarım hizmeti sunmaktadır. Küçükyalı Toshiba Klima Teknik Servisi yılların tecrübesiyle ve uzman kadrosuyla her zaman sizin memnuniyetinizi önde tutmuş ve bunu başarmıştır. Siz klima kullanıcılarına firma olarak mobil ağ yardımıyla 7/24 hizmet sunmaktayız.

Klima Üretici Firmaları klima kullanımı konusunda müşterilerinin daha dikkatli olmasını hava filtre bakımlarını ve periyodik bakımlarını aksatmadan yapılmasını önermektedir. Klima bakımlarının uzman kişiler tarafından yapılması önerilmektedir. Bir de siz kullanıcıların yapması gerekenler vardır. Klimanızın ayda 2 defa olmak üzere filtre bakımını yapmaktır.

Hava Filtre Temizliği nasıl Yapılmalı?

Küçükyalı Toshiba Klima Bakım Servisinin önerisi Filtre yıkanırken kesinlikle deterjan ya da değişik temizlik maddeleri kullanılmamalıdır. Hava filtresi 40 °C’den daha sıcak su ile yıkanmamalı ayrıca bezle kurulanmamalıdır. Filtreler, herhangi bir ısı kaynağında kurutulmamalı ayrıca direkt güneşte kurutulmamalıdır. Güneşte kalan filtre lifleri zarar görebilir. Ortamın hava kirliliğine bağlı olarak on beş günde bir filtre temizliği yapılmalıdır. İç ünite dış aksamı da elektrik süpürgesiyle tozları alındıktan sonra hafif nemli bezle silinerek kuru bezle kurulanmalıdır. İç ünite dış plastik aksamı temizliği sırasında tiner vb. maddeler kullanılmamalıdır. Aksi takdirde plastik aksam zarar görür.

Küçükyalı Toshiba Klima Teknik Servisi olarak sizlere sunduğumuz tüm hizmetler 1 yıl boyunca garantimiz altındadır.

Daha geniş bilgi için bizimle iletişime geçiniz. Telefon: 0542412628 veya 0216 305 4124

 

İlginizi çekebilir

Kayışdağı Toshiba Klima

Kayışdağı Toshiba Klima Teknik Servis

Kayışdağı Toshiba Klima Teknik Servis Kayışdağı Toshiba Klima Teknik Servis olarak sizlere uzmanların ısıtma, soğutma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.