Ana Sayfa / Toshiba Klima / Libadiye Toshiba Klima Teknik Servis
Libadiye Toshiba Klima

Libadiye Toshiba Klima Teknik Servis

Libadiye Toshiba Klima Teknik Servis

Bizler genel olarak hızla gelişen teknolojide iklimlendirme ve havalandırma sistemlerinin ihtiyacımızın karşılanmasında bu cihazların maliyetlerinin ve harcamalarının yüksek olduğunu düşünürüz… Aslında bunun aksine Libadiye Toshiba Klima Teknik Servis olarak sizlerin şu anda evinizde veya ofisinizde kullanmış olduğunuz cihazların bakımını yaptırarak daha verimli ve daha işlevli hale geldiğini belirtmek isteriz.

Genel bakımları yapılan ve teknolojideki gelişmelerle bütünleşen ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri oldukça ekonomik ve sessiz hale geldiğini belirtmektedir.

Libadiye Toshiba Klima Teknik Servis sizlere klima bakım, onarım, teknik arıza tespiti, gaz ölçüm, dolum ve gaz kaçağı tespiti işlemini yapar. Klima kart tamiri ve değişimi yapmaktadır. Klima montaj ve demontaj hizmeti sunmaktadır. Klima yer tespiti işlemini sizlere sunar. Bunun gibi iklimlendirme ve havalandırma sisteminde sizlere her an yardıma hazırdır.

Biz Libadiye Toshiba Klima Teknik Servis olarak sizlere sunduğumuz hizmette artık saati sorun etmeyeceksiniz. Sizlere 7 gün 24 saat verdiğimiz hizmette sorun yaşamadan istediğiniz saate kapınızda olup yerinde hizmet verme garantisi sunmaktayız. Ayrıca sizlere verdiğimiz her hizmette işçilik ve parça değişim ve onarımlarında da 1 yıl garanti vermekteyiz. Sizlere uygun fiyata verdiğimiz işte hizmetten memnun kalacaksınız.

Gelin sizde müşterimiz olup uygun fiyatlarımızdan faydalanın.

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28

 

İlginizi çekebilir

Kayışdağı Toshiba Klima

Kayışdağı Toshiba Klima Teknik Servis

Kayışdağı Toshiba Klima Teknik Servis Kayışdağı Toshiba Klima Teknik Servis olarak sizlere uzmanların ısıtma, soğutma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.