Ana Sayfa / Bosch Klima / Moda Bosch Servis
Moda Bosch

Moda Bosch Servis

Moda Bosch Özel Servisi

Moda Bosch Klima özel servisi  Moda sakinlerine Bosch Marka Isıtma ve Soğutma sistemi bakımı ve onarımı konusunda hizmet vermektedir. Firma çalışanlarımız Bosch marka klima, ısıtma ve soğutma sistem ürün ve modellerinde eğitim sertifikalarını almış, uzmanlaşmış ve yıllarında vermiş olduğu tecrübeyle siz müşterilerimize en üst düzeyde hizmet vermeye odaklıdır.

Firmamızın asıl hedefi Moda sakinlerine Bosch markalı ürün modellerinde (Isıtma ve soğutma sistemlerinde) 7 gün 24 saat hizmet sunmaktır. Mobil ağ sistemiyle dilediğiniz satte kapınızdayız.

Akyol Klimanın Isıtma ve soğutma sistemlerinde siz Moda sakinlerine sunmuş olduğu hizmetler; Klimanızın yıllık bakımları, iç ve dış ünite temizliği, gaz ölçümü yapılması gerekirse gaz yüklemesinin yapılması, mevsim dönüşü ayarlamaları, Klima kart tamir ve onarımı, gerekirse orijinal Bosch marka parça kullanımı, Klimanızın özelliğine ve modeline göre ayda 1 veya 2 kez yapılması gereken hava filtre temizliğini yapmak ya da nasıl yapılması gerektiği konusunda eğitim vermektedir, de verdiği hizmetler, klima bakımı, klima montajı, klima sökme takma, klima montajı, yer ölçümü yapmak doğru yere cihazınızın takılması, arıza tespiti, cihazınızı takma-sökme işlemi yapma, klima kartı tamiri hizmetleri vermektedir. Moda Bosch Yetkili Servisi olarak Sizlere vermiş olduğumuz tüm hizmette işçilik ve orjinal parça değişimlerinde 1 yıl garanti veriyoruz.

Daha geniş bilgi için bizimle iletişime geçiniz. bizi arayın Telefon: 0549 241 2628 veya 0216 305 41 24

İlginizi çekebilir

Sultanbeyli Bosch Klima

Sultanbeyli Bosch Klima Servis

Sultanbeyli Bosch Klima Teknik Servisi Akyol Klima bakım servisi 20 yıllık teknik tecrübesi ve profesyonel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.