Ana Sayfa / Klima / Moda Klima Servis
Moda Klima

Moda Klima Servis

Moda Klima Teknik Servis

Moda semtinde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Bosch, Toshiba, Mitsubishi, Siemens ve Daikin markalı İklimlendirme ve havalandırma sistemlerine 20 yıldır Moda Klima Teknik servis olarak bakım ve onarım gibi hizmetler vermekteyiz.

Moda Klima Teknik Servis Profesyonel Cihazların Kullanım Alanları ve Bakım Detayları şu şekilde sıralamaktadır;

Salon Tipi Klimalar: otel, cafe, restoran, cami gibi geniş alanlarda kullanılmaktadır. Bu yüzden normale göre daha çok kullanım imkânı vardır. Salon tipi Klimaların bakım zamanı geçmeden yapılmalıdır. Salon tipi klimalar orta ölçekli alışveriş merkezleri, konferans salonları gibi mekânlar için öncelikli olarak düşünülebilirler. Kışları çok sert geçmeyen yerleşim bölgeleri için kusursuz çözümdür.

Kaset Tipi Klimalar: Asma tavan içerisine montajı yapılan kaset tipi klimalar iç ortamda 4 yöne aynı anda üfleme yapabilmektedir. Doğru montaj yapıldığı ölçülerde bakım prosedürleri de son derece basittir. Kullanıldığı mekânlarda homojen bir sıcaklık ve nem denetimi de sağlar. Yılda en az 4 kez kontrolden geçmesi gereken ürünlerinizin bilhassa bu modellerinde teknik ekibin desteğine son derece ihtiyacı vardır.

Kanallı Klima Sistemleri: Avrupa ülkelerinde yoğun bir şekilde kullanılan ve şimdilerde de ülkemizde kullanımı gittikçe yaygınlaşan Kanallı Klima Sistemlerinin bakımını Moda Klima Teknik Servis servisimiz tarafından problemsiz bir biçimde yapılmaktadır. Kapalı şartlardan bağımsız bir biçimde ısıtılmasında, soğutulmasında ve iklimlendirilmesinde kullanılan bu modeller, ortam havasını istenilen konfor şartlarına getirirken temiz hava soluma imkânı sunar ve daha sağlıklı yaşam alanları oluşturmaktadır.

Daha detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28

 

İlginizi çekebilir

Kartal Klima

Kartal Klima Servis

Kartal Klima Teknik Bakım Merkezi Kartal Klima servisi Akyol Klima’nın uzun yıllar ısıtma ve soğutma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.