Ana Sayfa / Siemens Klima / Moda Siemens Klima Servis
Moda Siemens Klima

Moda Siemens Klima Servis

Moda Siemens Klima Özel Servis

Akyol Klima, Moda Siemens Klima Özel Servis olarak yıllardır ısıtma, soğutma ve havalandırma alanında hizmet vermektedir. Firmamız Moda Siemens Klima Özel Servis olarak birinci hedefimiz siz klima kullanıcılarının memnuniyetini kazanmaktır. Bu sebepledir ki Sizlere vermiş olduğumuz randevu gününde ve saatinde kapınıza gelebilmek için mobil ağ sistemi ile çalışmaktayız. Siz Moda halkına rahatlıkla 7 gün 24 saat hizmet verebilmekteyiz.

Teknolojinin getirdiği yenilikler artık hayatımızın her alanında karşımıza çıkmaktadır. Bu yenilikler ise genel olarak bizlerin yaşam kalitesini hep bir adım yukarı taşımayı amaçlamaktadır. Klima üretici firmaları bu sebepledir ki kullanmakta olduğunuz klimanızın daha verimli, performansı daha yüksek, kaliteli hava solumanız için, elektrik faturası tasarrufu için klima bakımını ihmal etmemenizi öneriyor.

Moda Siemens Klima Özel Servis size klima bakım, onarım, teknik arıza, Klima kart tamiri veya değişimi  gibi konularda hizmet vermektedir.

Sizlerin tek yapması gereken şey 15 – 20 gün aralıklarla hava filtresini temizlemektir.

Sizlere verdiğimiz tüm hizmetler garantimiz kapsamı altında olup işçilik, parça değişim ve tamirlerinde 1 yıl garanti vermekteyiz.

Daha geniş bilgi için bizimle iletişime geçiniz. Telefon: 0542 412 628 veya 0216 305 4124

 

İlginizi çekebilir

Ümraniye Siemens Klima

Ümraniye Siemens Klima Servis

Ümraniye Siemens Klima Teknik Servis Klimalar özellikle sıcak yaz günlerinde aşırı nem olan havalarda nem …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.